Prasideda 16-oji Knygų mugė

Autorius: Data: 2015-02-19 , 09:21 Spausdinti

Indrė Anskaitytė, LRT Radijas, LRT.lt

Vilniuje prasideda didžiausia Baltijos šalyse Knygų mugė, kurios šių metų tema – detektyvas. Per keturias dienas „Litexpo“ parodų ir kongresų centre numatyta 400 renginių.

„Tai buvo nedidelė balta katytė, – užsirašė Puaro“ – būtent ši frazė tapo detektyviniu 16-tosios Vilniaus knygų mugės šūkiu.

Pasitelkę gerai žinomą rašytojo Jono Biliūno mintį ir detektyvų personažą Erkiulį Puaro, knygų mugės rengėjai sako, kad tokių detektyvinių užuominų mugėje – ne viena. Pasak „Litexpo“ parodų grupės vadovės Mildos Gembickienės, ne pirmą kartą knygų mugė skirta literatūros žanrui, o detektyvas populiarus išlieka jau daugiau nei pusantro šimto metų.

Pagrindinė mugės naujiena –  Muzikos erdvė. Pirmą kartą knygų mugėje susitiks šalies muzikos leidėjai, kūrėjai ir klausytojai, bus surengti 40 muzikinių pasirodymų. Kaip ir kasmet, nuo Vilniaus arkikatedros iki „Litexpo“ važiuos nemokami autobusai.

Knygų mugėje LRT Radijas ir Televizija transliuos laidas iš naujai įrengtos LRT studijos trečiojoje „Litexpo“ salėje. Taip pat LRT studijoje vykstančius renginius bus galima tiesiogiai stebėti  lrt.lt svetainėje.

ParodosKomentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra