Prancūzijos kino kompanija Lietuvoje filmavo dokumentinį filmą

Autorius: Data: 2013-08-06 , 15:27 Spausdinti

Prancūzijos katalikų televizijos “KTO TV“ užsakymu Lietuvoje buvo  filmuojamas dokumentinis filmas „Kryžių kalnas, žmonių širdis“.

Su filmavimo grupe atvykęs „KTO TV“ prodiuseris Olivier Besse   teigė esąs maloniai nustebintas vilniečių atvirumo ir geranoriškumo. Prancūzui  gerą įspūdį paliko ir „Vilniaus kino biuro“ pagalba organizuojant filmavimą. 

„Buvo labai malonu bendradarbiauti su „Vilniaus kino biuru“. Mus  lydėjo, parodė gražiausias vietas filmavimui, padėjo rasti personažus. Vilnius,  jo senamiestis – puiki erdvė kurti filmui, o vilniečiai yra puikūs žmonės –  visuomet pasirengę padėti, patarti. Vilnius yra nuostabus“, – teigė Olievier  Besse.

Iš 12 dienų, kurias filmavimo grupė praleido Lietuvoje, dvi dienas  filmavimas vyko Vilniuje. Sostinėje buvo filmuojama Rezistencijos ir genocido  aukų muziejuje, Aušros vartų koplyčioje. Būsimame filme taip pat galima bus  pamatyti Vilniaus bažnyčių, senamiesčio vaizdų.

Filmo premjera planuojama „KTO TV“ eteryje šių metų lapkričio  9  – Berlyno sienos griūties metinių dieną .

Primename,  kad 2011 metais įkurto Vilniaus kino biuro misija populiarinti Vilniaus miestą  kaip draugišką filmo kūrėjams ir skatinti kino kūrimo sektoriaus plėtrą  mieste.

Lietuva - Prancūzija , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra