Poznanės stadione – lietuvius žeidžiantis plakatas: „Lietuvių chame, klaupkis prieš lenkų poną“

Autorius: Data: 2013-08-09 , 08:51 Spausdinti

Ketvirtadienį, 2013 m. rugpjūčio 8 d., „Lech“ sirgaliai besibaigiant pirmajam kėliniui tribūnoje išskleidė didžiulį lietuvius žeidžiantį plakatą.

„Lietuvių chame, klaupkis prieš lenkų poną (Litewski chamie, kleknij przed polskim panem – lenk.)“ – toks užrašas buvo ant lenkų sirgalių plakato.

Lenkijos naujienų tinklalapis gloswielkopolski.pl tokį savo komandos „Lech“ sirgalių elgesį pavadino skandalu. „Poznanės „Lech“ pralošinėja stadione. Deja, ne tik futbolininkai nedemonstruoja puikaus žaidimo, bet pasižymėjo ir sirgaliai. Toks plakatas pasirodė šeimininkų tribūnoje! Neapsieita ir be priešiškų šūksnių sirgaliams iš Vilniaus“, – rašoma trumpame portalo tekste.

„Nemačiau rungtynių ir sunku man ką nors komentuoti. Žinoma, tai skandalingas ir šovinistiškas elgesys. Viskas priklausys nuo to, kas bus parašyta UEFA atstovo raporte. Tai UEFA nuspręs, ar „Lech“ bus nubaustas“, – sport.pl situaciją pakomentavo Lenkijos futbolo sąjungos atstovas spaudai Jakubas Kwiatkowskis.

Vilniuje lenkų sirgaliai prieš savaitę vaikščiojo su marškinėliais, ant kurių puikavosi užrašas „Lenkiškas Vilnius“. Po nedidelio susistumdymo prie Aušros vartų tąkart viskas baigėsi be incidentų.

Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/naujiena/sportas/futbolas/poznanes-stadione-lietuvius-zeidziantis-plakatas-lietuviskas-chame-klaupkis-pries-lenkiska-pona-24-360006

Voruta. – 2013, rugpj. 17, nr. 17 (781), p. 15.

Lietuva - Lenkija , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra