„Poringei“ bus įteikta „Aukso paukštė“

Autorius: Data: 2014-04-08 , 19:53 Spausdinti

Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) folkloro ansamblis „Poringė“ kviečia į iškilmingą „Aukso paukštės“ įteikimo ceremoniją ir padėkos koncertą, kuris vyks šių metų balandžio 11 d. 19 val. LEU aktų salėje. LEU folkloro ansamblis „Poringė“ ir jo vadovai Audronė Vakarinienė ir Vladas Černiauskas apdovanoti „Aukso paukšte“ kaip jaunimo folkloro ansamblis.
Šiemet jau penkioliktą kartą Lietuvos liaudies kultūros centro ir Pasaulio lietuvių dainų šventės fondo įsteigtų mėgėjų meno kolektyvų ir jų vadovų apdovanojimų „Aukso paukštė“ nominacijomis įvertinti labiausiai nusipelnę šalies chorai, teatrai, folkloro ir šokių ansambliai, liaudiškos muzikos kapelos, liaudies muzikos ir pučiamųjų instrumentų orkestrai, jų vadovai. „Labai džiaugiamės apdovanojimu,  jaučiamės įvertinti. Šiuo metu ansamblis iš tiesų išgyvena pakilimą. Toks entuziazmas kaip dabar ne visada būna, todėl ir buvome pastebėti“, – sako „Poringės“ meno vadovas V. Černiauskas.
„Aukso paukštės“ meno kolektyvams teikiamos už aktyvią pastarųjų metų veiklą: naujų programų parengimą, koncertus, dalyvavimą svarbiausiuose šalies renginiuose, konkursuose pelnytus prizus, festivalių, konkursų, seminarų inicijavimą. Laureatus rinko kiekvieno žanro kolektyvams vertinti sudaryta komisija.

Etninė kultūra , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra