Popiežius Pranciškus Siksto koplyčioje meldėsi su Romos benamiais

Autorius: Data: 2015-03-31 , 10:11 Spausdinti

Popiežius Pranciškus ketvirtadienio popietę pasveikino Siksto koplyčioje Vatikane apsilankiusius benamius, gyvenančius Vatikano prieigose. Apie susitikimą pranešė Vatikano spaudos salė, nurodydama, kad Popiežiaus išmaldininko pakviesti svečiai, iš viso maždaug 150 asmenų, buvo ką tik įžengę į Siksto koplyčią, kai jų pasitikti atėjo ir pats popiežius. Pranciškus paspaudė rankas visiems arčiau jo buvusiems žmonėms ir pasakė trumpą kalbą.

„Sveiki atvykę! Šie namai priklauso visiems; jie priklauso taip pat jums. Mūsų durys visuomet atdaros visiems!“. Tai pasakęs popiežius Pranciškus pasveikino išmaldininką, lenką vyskupą Krajewskį ir padėkojo jam už benamiams suteiktą galimybę apsilankyti garsiojoje Siksto koplyčioje, kurią kasdien lanko tūkstančiai turistų iš viso pasaulio.

„Šis kvietimas buvo nuolankus benamių paglostymas“, pasakė išmaldininkui popiežius. Paskui popiežius Pranciškus dar maždaug dvidešimt minučių sveikinosi su visais koplyčios lankytojais, visus palaimino.

„Myliu jus visus“, pridūrė popiežius Pranciškus ir paprašė, kad benamiai neužmirštų jo savo maldose.

„Man labai reikia tokių kaip jūsų maldų. Viešpats visuomet jus tegloboja, tepadeda gyvenimo kelyje, teleidžia pajusti savo meilę ir tėvišką švelnumą“, sakė benamiams Pranciškus ir pakvietė sukalbėti maldą „Tėve mūsų“, kurią kartu garsiai sukalbėjo.

Svečius benamius lydėjo gidas, kuris papasakojo Siksto koplyčios ir ją puošiančių garsiųjų freskų istoriją. Po Siksto koplyčios benamiai aplankė kai kurias Vatikano muziejų sales, o pasibaigus vizitui buvo pakviesti vakarienės Vatikano muziejų valgykloje. Beje, paties popiežiaus prašymu, susitikime nedalyvavo oficialūs fotografai ir filmuotojai, todėl nebus oficialių popiežiaus susitikimo su benamiais Siksto koplyčioje vaizdų, pranešė Vatikano spaudos salė.

Vatikano radijas

Vatikanas , , ,Komentarai


Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra
www.cutestockfootage.com