Popiežius kviečiamas aplankyti Albaniją 2010 metais

Autorius: Data: 2010-01-10 , 07:33 Spausdinti

Albanijos katalikai labai džiaugtųsi, jei jų tėvynėje apsilankytų popiežius Benediktas XVI. Tai pareiškė Albanijos episkopato vadovas, italų katalikų žinių agentūros „Sir“ paprašytas pakomentuoti žinią, jog Albanijos premjeras, šeštadienį (2009 12 12) lankydamasis Vatikane, pakvietė Šv. Tėvą atvykti į jų šalį 2010 metais pal. Motinos Teresės iš Kalkutos gimimo 100 metinių proga.
 
Tiranos ir Duresio katalikų arkivyskupas Rrok Mirdita, šiuo metu einantis Albanijos vyskupų konferencijos pirmininko pareigas sakė, kad galimas popiežiaus vizitas į Albaniją yra ne tik krašto vyskupų, bet visų albanų troškimas.
 
Ganytojas pridūrė, jog visi Albanijos vyskupai labai teigiamai vertina šalies premjero Salio Berišos gestą, kuriuo jis pakvietė popiežių Benediktą XVI į Albaniją. Arkivyskupas pažymėjo, kad Albanijos vyskupai jau anksčiau pakvietė Šv. Tėvą.
 
Ganytojai neseniai vykusioje episkopato plenarinėje asamblėjoje taip pat sudarė specialią komisiją, kuriai pavedė organizuoti pal. Kalkutos Motinos Teresės gimimo jubiliejui dedikuotus renginius.
 
EPA nuotr.
 
www.bernardinai.lt
 
Nuotraukoje: Popiežius Benediktas XVI

Sena VorutaComments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra