Poetui Vladui Baltuškevičiui įteiktas burmistro Jono Vileišio medalis

Autorius: Data: 2014-02-01 , 13:36 Spausdinti

Danutė MARCINKEVIČIENĖ, Kauno m. savivaldybės viešųjų ryšių poskyrio vyr. specialistė

Maironio lietuvių literatūros muziejuje ketvirtadienį vyko jubiliejinis poeto Vlado Baltuškevičiaus kūrybos vakaras. Poetą 75-ojo gimtadienio proga pasveikino Kauno miesto mero pavaduotojas Vytautas Vasilenko ir įteikė jam pasidabruotą burmistro Jono Vileišio medalį.

„Malonu, kad Kauno rašytojai savo kūryba garsina Kauną ir Lietuvą, kad jie verčia kitų šalių žymių rašytojų kūrinius – ir poeziją, ir prozą. Tiems, kurie neturime galimybės skaityti originalo kalba, vertėjai sudaro galimybę susipažinti su kitų šalių literatūra. Sveikiname Jus, gerbiamas poete Vladai Baltuškevičiau, garbingo jubiliejaus proga. Linkime geros sveikatos ir kūrybingų metų, – kalbėjo mero pavaduotojas V. Vasilenko.

Poetą jubiliejaus proga sveikino Lietuvos rašytojų sąjungos Kauno skyriaus pirmininkas Vidmantas Kiaušas – Elmiškis, Kauno meno kūrėjų asociacijos pirmininkas Petras Palilionis, „Nemuno“ redakcijos vyriausiasis redaktorius Viktoras Rudžianskas ir jo pavaduotoja Gražina Petrošienė.

Kūrybinio vakaro vedėjas, Kauno meno kūrėjų asociacijos pirmininkas Petras Palilionis pristatė jubiliato kūrybą, vertimus. Rašytojas, Maironio lietuvių literatūros muziejaus J. Tumo -Vaižganto skyriaus vedėjas Alfas Pakėnas taip pat kalbėjo apie Vlado Baltuškevičiaus asmenybę, bendradarbiavimą su muziejumi. Jubiliatas susirinkusiems skaitė savo kūrybą.

Kaunas , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra