Po Lietuvą keliauja akcija „Maltiečių Velykos“

Autorius: Data: 2013-04-01 , 10:20 Spausdinti

Pirmą kartą Lietuvoje Maltos ordino pagalbos tarnyba (MOPT) inicijuoja akciją „Maltiečių Velykos“.

Šiomis dienomis prasidėję šventiniai renginiai, kurių metu dažomi ir ridenami margučiai, koncertuoja meno kolektyvai, vyksta įvairios pramogos, tęsis iki pat balandžio vidurio. Akcijos metu maltiečiai lankys savo globotinius – Vaikų dienos centrų auklėtinius bei vargstančius vienišus senjorus. Renginiai vyks 22-juose Lietuvos miestuose.

„Nusprendėme pratęsti savo šventines tradicijas ir rengti ne tik prieškalėdinę „Maltiečių sriubos“ akciją, bet suvienyti geros valios žmones ir per didžiąsias pavasario šventes, paskatinti skirti dėmesio jo stokojantiems. Tai gali būti ir vienišas vargstantis giminaitis, ir tiesiog nepažįstamas žmogus, o labiausiai dėmesio reikia pažeidžiamiausiems visuomenės nariams – mūsų senjorams“, – sako MOPT prezidentas Romas Abunevičius.

Antrąją Velykų dieną, Kriaunų miestelyje, maltiečiai virs šventinę velykinę košę. Vėliau akcijos renginių maratoną pratęs maltiečių organizuojamos šventės Akmenės, Aukštadvario, Varėnos, Ignalinos, Naujosios Akmenės ir kituose Lietuvos miestuose. Maltiečiai su dovanomis aplankys savo globotinius, vaišins juos šventiniais pietumis, kartu dažys margučius. Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje pagrindiniai renginiai vyks MOPT senjorų klubuose, MOPT globojamuose Vaikų dienos centruose bus ruošiamos velykinės dovanos, žaidžiami įvairūs žaidimai, vyks viktorinos, pasirodymai, puošiamas Velykų medis.

Kovo 20 d. jaunieji maltiečiai pradėjo „Maltiečių Velykas“ rankdarbių paroda Marijampolėje. Šventinis paminėjimas įvyko ir Vilkaviškio Vaikų dienos centre. Vargstantiems senjorams jau išdalinta daugiau nei 400 specialių velykinių dovanų Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose, Kaišiadoryse ir kituose Lietuvos miestuose.

Maltos ordino pagalbos tarnyba kviečia nelikti abejingiems labiausiai vargstantiems mūsų visuomenės nariams ir prisidėti prie jiems visus metus teikiamos pagalbos. Tai galima padaryti skiriant 2 proc. nuo gyventojų pajamų mokesčio. Daugiau informacijos čia.

Bernardinai.lt

Lietuva , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra