Po anšlaginio koncerto – Alinos sugrįžimas į Kauną

Autorius: Data: 2011-04-27, 13:43 Spausdinti

Į 2011 m. vasario mėnesį Palėpės muzikoje besisvečiavusios Alinos Orlovos koncertą bilietus pavyko gauti tik patiems sparčiausiems – jiems akimirksniu ištirpus iš visų prekybos vietų, ne vienas gerbėjas taip ir liko neišgirdęs kerinčio A. Orlovos balso.

Paskatinta šio koncerto sėkmės ir daugybės klausytojų prašymų, š. m. gegužės 4 d. 19 val. Alina Orlova sugrįžta į Kauną, Ryšių istorijos muziejų, kuriame sceną vėl spalvins unikaliais kūriniais ir charizma.

A. Orlova – alternatyvios lietuviškos muzikos perliukas, savo kūryba sužavėjusi ne tik Lietuvos, bet ir Prancūzijos, Rusijos, Didžiosios Britanijos klausytojus. Alinos daina „Lichoradka“ iš naujojo albumo „Mutabor“ buvo pripažinta geriausia metų daina 2010-aisiais Rusijoje, o visą lapkričio mėnesį merginos kūryba gėrėjosi Prancūzijos klausytojai, kur Alina surengė net keliolika koncertų.

Po 2008-ųjų debiutinio albumo „Laukinis šuo dingo“ sėkmės, 2010-ųjų vasarą pasirodė antrasis, anot pačios Alinos, šiek tiek kitoks, „gerokai skausmingesnis, bet ir taiklesnis“ albumas – „Mutabor“, kuriuo lyg pasakos slaptažodžiu atrakinamas dainininkės sielos pasaulis. „Šis albumas yra virsmas“ – patvirtina Alina klausytojų pastebėjimus, kad jos kūryba tapo kitokia – brandesnė, kartais dramatiškesnė.

Koncerte Kaune klausytojai vėl turės galimybę išgirsti naujas, bei jau gerai žinomas Alinos Orlovos dainas, lydimas pianino garsų, o kūrinių skambesį praturtins gitaristas ir violančelistas.

Bilietai visose TIKETA kasose ir 1 val. prieš koncertą vietoje

Muzika , ,Susiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra