PLB posėdis

Autorius: Data: 2012-05-22 , 09:04 Spausdinti

PLB posėdis

2012 m. balandžio mėnesį vyko Pasaulio Lietuvių Bendruomenės Valdybos posėdis. Posėdyje buvo kalbama apie PLB XIV Seimą, kuris vyks š. m. rugpjūčio 7-10 dienomis Vilniuje. Valdyba diskutavo dėl Seimo programos, Seimo darbo taisyklių, PLB Konstitucijos keitimo.

Atsižvelgiant į tai, kad 2012 metais sukanka 150 metų, kai gimė poetas Jonas Mačiulis-Maironis, šie metai skelbiami Maironio metais. Šiai datai paminėti, PLB Valdyba nusprendė įtraukti į PLB XIV Seimo programą Maironio 150-ųjų gimimo metinių paminėjimą rugpjūčio 9 d. 18 val. Seimo I rūmų parodų galerijoje.

PLB diskutavo dėl PLB Konstitucijos keitimo ir nutarė pasiūlyti PLB XIV Seimui diskutuoti dėl PLB Konstitucijos pakeitimo:

a) Kas yra „užsienio lietuvis“; ar kandidatas į Valdybą turi būti užsienio lietuvis.

b) PLJS atskaitomybė PLB

c) Konfliktų Bendruomenėse išspręsti komiteto sukūrimas.

Posėdyje buvo patvirtinta PLB Valdybos 2011 metų veiklos ataskaita, 2012 metų veiklos planai ir 2012 metų finansinė sąmata bei PLB atstovės Lietuvoje veiklos ataskaita.

PLB Valdyba delegavo PLB atstovę Lietuvoje Vidą Bandis į ekspertų darbo grupę, kuri teiks kultūros ministrui pasiūlymus dėl Lietuvos tremtinių ir politinių kalinių kapų ir perlaidojimo vietas žyminčių paminklų tvarkymo projektų dalinio finansavimo iš valstybės biudžeto lėšų.

Pasaulio Lietuvių Bendruomenės atstovui Vasario 16-osios gimnazijos Kuratorijoje Antanui Karčiauskui atsistatydinus, Valdyba paskyrė Vidą Bandis atstovauti Pasaulio Lietuvių Bendruomenei Vasario 16-osios gimnazijos Kuratorijoje.

Pasaulio Lietuvių Bendruomenės Valdybos informacija

www.punskas.pl

Pasaulis , , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra