Planai kelti PVM klibina koalicijos pamatus

Autorius: Data: 2011-12-02 , 16:15 Spausdinti

„Velnias žino. Viskas įmanoma“, – taip į klausimą, kuo baigsis Permainų koalicijos partnerius ištikusi santykių krizė, ketvirtadienį, 2011 m. gruodžio 1 d., „Lietuvos rytui“ tiesiai išrėžė aukšti liberaliųjų valdančiųjų partijų veikėjai.

Staiga apsižiūrėjus, jog reikės koreguoti kitų metų biudžeto projektą, įtampa Permainų koalicijoje pasiekė tokį lygį, kad kai kurie aukšti politikai netgi ėmė svarstyti įvairius Vyriausybės griūties variantus.

„A. Kubilius lošia nepralošiamą žaidimą. Jis orientuojasi tik į savo ištikimiausius rinkėjus, prieš kuriuos patvirtina savo, kaip gelbėtojo nuo krizės, reputaciją. Be to, juk nuo kitų metų pradžios reikės į buvusį lygį grąžinti pensijas. O visa kaltė dėl mokesčių kėlimo kris ant mūsų. Sunku net įsivaizduoti, kaip tai mums atsilieps prieš rinkimus“, – „Lietuvos rytui“ dūsavo Liberalų sąjūdžio ir liberalcentristų lyderiai. Liberalų sąjūdžio vedliai užkulisiuose net prabilo apie galimą traukimąsi iš koalicijos, jei dešinieji dėl Pridėtinės vertės mokesčio (PVM) didinimo Seime suvienytų pajėgas su opozicija.

PVM didinimui 2 ar 3 procentais kol kas nepritaria ir dalis Seimo konservatorių. Jie premjerui priekaištauja, kad tuo jis galutinai „nužudys“ partiją prieš rinkimus. Tačiau Andrius Kubilius prieš bendražygių nosis mojuoja svarbiausiu ginklu – Dalios Grybauskaitės parama. „Premjeras mums ketvirtadienį pranešė, kad prezidentė pritaria idėjai didinti PVM“, – „Lietuvos rytui“ sakė konservatorių frakcijos nariai.

Šarūno Mažeikos nuotr.

www.delfi.lt

Nuotraukoje: A. Kubilius ir D. Grybauskaitė

Vyriausybė , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra