Pirmoji M. Lukšienės premija – pedagogui iš Kauno

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

Pirmąja Meilės Lukšienės premija trečiadienį (2010-11-10) apdovanotas Kauno šv. Mato vidurinės mokyklos matematikos ir informatikos mokytojas Vygantas Kornejevas.
 
V. Kornejevas šv. Mato vidurinėje mokykloje dirba nuo 2008 metų. Mokytojo kelią jis pradėjo kaip programos „Renkuosi mokytis“ dalyvis.
 
Premija, kurios dydis – 15,6 tūkst. litų, bus skiriama kiekvienais metais, praneša Švietimo ir mokslo ministerija. Ji teikiama pedagogams už demokratiškumo, bendruomeniškumo, pilietiškumo, tautiškumo, humanizmo ir kūrybiškumo idėjų įgyvendinimą ir sklaidą.
 
Premija siekiama įprasminti švietimo reformos pradininkės habilituotos daktarės M. Lukšienės atminimą ir skatinti jaunus pedagogus aktyviai įsitraukti į švietimo plėtotės darbus. Į premiją gali pretenduoti asmenys ne vyresni nei 35 metų.
 
Šiemet premiją skyrusi komisija vertino 30 premijai pateiktų kandidatų pedagoginio darbo pradžią ir tolesnę veiklą, orientuotą į ugdymo demokratizavimą ir modernizavimą, sėkmingus edukacinius projektus, atsižvelgė į palankius esančių ir buvusių mokinių, tėvų atsiliepimus, sėkmingą bendradarbiavimą su kolegomis, lyderystę.
 
Kandidatūras premijai teikė patys asmenys, švietimo įstaigų vadovai, švietimo įstaigų savininko teises ir pareigas įgyvendinančios institucijos, mokytojai, mokiniai, tėvai ir jų organizacijos, nevyriausybinės organizacijos, švietimo asociacijos.
 
www.lrt.lt
 
Nuotraukoje: M. Lukšienės premijos laureatas V. Kornejevas

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra