Pilietiškumo ir patriotiškumo pamoka – „Misija Sibiras’11“ fotografijų parodoje!

Autorius: Data: 2012-02-21 , 11:15 Spausdinti

Gerbiami mokytojai, moksleiviai ir kiti,

kviečiame apsilankyti jaunimo pilietiškumo ir patriotiškumo ugdymo projekto „Misija Sibiras‘11“ fotografijų parodoje. Ji iki 2012 m. kovo 16 dienos eksponuojama Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos galerijoje (Šv. Jono g. 11, Vilnius).

Galerijoje galėsite susitikti ir su pačiais projekto ekspedicijų dalyviais – jie jums iš pirmųjų lūpų papasakos ekspedicijų Sibire patirtis, pasidalins įspūdžiais ir tokiu būdu praves jaunimui netradicinę pilietiškumo ir patriotiškumo pamoką.

SVARBU: norinčius į galeriją atvykti su moksleivių klase, kviečiame iš anksto registruotis el. paštu lijot@lijot.lt arba telefonu Vilniuje (8 5) 279 1014.

Fotografijų paroda eksponuojama pirmadieniais-ketvirtadieniais nuo 9 iki 17 val. ir penktadieniais nuo 9 iki 16 val.

Daugiau informacijos:

www.misijasibiras.lt arba www.facebook.com/misija.sibiras

Projektas „Misija Sibiras“ – tai septintus metus Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) organizuojama jaunimo pilietiškumo ir patriotiškumo ugdymo iniciatyva. Ji suteikia galimybę jauniems žmonėms parodyti patriotiškumą ir pilietiškumą jiems priimtinais būdais bei savo pavyzdžiu skatinti bendraamžius domėtis šalies praeitimi, priminti visuomenei laisvės kainą.

Parodos , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra