Pilietiški žmonės stiprina laisvą Lietuvą

Autorius: Data: 2011-03-10, 12:07 Spausdinti

Ketvirtadienis, 2011 m. kovo 10 d. (Vilnius)

Nepriklausomybės atkūrimo dienos išvakarėse Prezidentė Dalia Grybauskaitė vedė istorijos ir pilietinio ugdymo pamoką Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos dešimtokams.

„Kiekviena diena mūsų gyvenime yra pilietiškumo pamoka. Savo darbais ir elgesiu kasdien turime atsakyti į klausimą, kaip myliu savo šalį, ką galiu dėl jos padaryti. Esate užaugę laisvoje Lietuvoje, būkite atviri žinioms ir kupini svajonių“, – pradėdama pilietiškumo pamoką sakė Prezidentė.

Šalies vadovė su gimnazistais taip pat aptarė nevyriausybinių organizacijų ir savanorystės vaidmenį valstybės gyvenime, pagalbos vieni kitiems projektų svarbą.

Pasak Prezidentės, patriotiškumas prasideda nuo mažo: rūpesčio savo kaimynu, pasididžiavimu savo miestu, miesteliu ar kaimu.

„Lietuva bus graži tiek, kiek mes patys būsime gražūs. Jei sakoma, kad Lietuvoje blogai, vadinasi blogi esame patys. Ir tik mes patys galime pakeisti aplinkybes, jei tik žinosime ir sutarsime, ko norime. Pilietiški žmonės – 21-ąsias Nepriklausomybės atkūrimo metines mininčios Lietuvos stiprybė“, – sakė šalies vadovė.

Pabrėždama gimtosios kalbos ir tautos vienybės svarbą, padėjusią mūsų valstybei išlikti sunkiausiais istorijos periodais, Prezidentė ragino gimnazistus būti pilietiškais ir savo gebėjimais stiprinti savo šalį.

Prezidentės spaudos tarnyba

www.president.lt

Voruta. – 2011, kov. 26, nr. 6 (720), p. 1.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė , , , ,Susiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra