Piketas prie Norvegijos ambasados

Autorius: Data: 2016-01-21 , 11:04 Spausdinti

Piketas prie Norvegijos ambasados

Kviečiame sausio 21-ą dieną, ketvirtadienį, 12.15 val. prie Norvegijos ambasados, K. Kalinausko g. 24, Vilniuje dalyvauti visuomenininkų ir Tautininkų sąjungos protesto renginyje prieš Norvegijos vaikų teisių įstaigos „Barnevernet“ savivalę.

Nuo šių metų pradžios įvairiose šalyse vyksta protestai prie Norvegijos ambasadų – žmonės reikalauja stabdyti Norvegijos vaikų gerovės tarnybos „Barnevernet“ savivalę ir grąžinti užsienio piliečių šeimoms iš jų atimtus vaikus.

Išskirtinio dėmesio pastaruoju metu sulaukė ir naują protestų bangą paskatino iš Rumunijos kilusių protestantų pastoriaus Mariaus Bodnariu šeimos istorija. Penki vaikai iš tėvų buvo atimti argumentuojant jų „krikščioniška indoktrinacija“. Mokyklos direktorė tarnyboms nurodė, kad „Bodnariu šeimos vaikai yra „labai krikščioniški“ ir kad jų tikėjimas, jog Dievas baudžia už nuodėmes, „sukelia vaikų neįgalumą“. Ne vienoje šalyje pasipiktinimą sukėlusi istorija nebuvo aprašyta Lietuvos didžiojoje žiniasklaidoje. http://www.propatria.lt/2015/12/apkaltinusi-krikscioniska.html

Suskaičiuoti „Barnevernet“ iš Lietuvos piliečių šeimų atimtus vaikus tampa vis sunkiau. Vien pastaraisiais mėnesiais Norvegijoje iš tėvų atimtas 2003 m. gimęs berniukas, 2006 m. ir 2008 m. gimę broliukai, 2009 m. ir 2011 m. gimusios mergaitės, net 3 mėnesių kūdikis. „Bernevernet“  iš Lietuvos piliečių yra atėmusi beveik 30 vaikų, beveik neleidžiant su jais matytis.

Pasauliui, taip pat ir Lietuvai, keliant į viešumą vaikus praradusių šeimų istorijas, vaikų atiminėjimas nesibaigia. Vis dėlto, pajutę pasaulinį spaudimą, Norvegijos politikai neseniai pareiškė, kad ateityje bus ieškoma galimybės grąžinti vaikus į jų kilmės šalį.

Todėl būtina parodyti Norvegijos vyriausybei, kad šis klausimas rūpi ir Lietuvos žmonėms, o tėvai turi teisę auklėti savo vaikus pagal savo religinius įsitikinimus.

Protestai šiemet jau vyko Norvegijoje, JAV, Ispanijoje, Jungtinėje Karalystėje, Airijoje, Danijoje, Vokietijoje, Italijoje, Nyderlanduose, Rumunijoje, Belgijoje, Italijoje, Kanadoje, Čekijoje, Latvijoje, Rusijoje, Austrijoje ir Indijoje. Sausio 21 d. protestai vyks Lietuvoje, o sausio 23 d. – Slovakijoje, sausio 30 d. – Lenkijoje.

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/1717895255114062/
http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/lietuvos_politika/pries_norvegijos_barnevernet_protestuoti_kvieciama_ir_vilniuje/
http://alkas.lt/2016/01/14/prie-visame-pasaulyje-vykstanciu-protestu-pries-norvegijos-barnevernet-jungiamasi-ir-vilniuje/

Pagarbiai

Renginio organizatorius
Tautininkų sąjungos vicepirmininkas Julius Panka

Lietuva - Norvegija , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra