Per bėgimo maratoną JAV nugriaudėjo sprogimai, varžybose dalyvavo ir lietuvių

Autorius: Data: 2013-04-15 , 23:39 Spausdinti

Jungtinėse Amerikos Valstijose, Bostone vykusio maratono metu nugriaudėjo du sprogimai, sužeistųjų ir žuvusiųjų skaičius dar nėra tiksliai žinomas, praneša BBC.

Užsienio žiniasklaida skelbia, jog sprogimai įvyko „Fairmount Copley Plaza“ viešbučio teritorijoje, netoli maratono finišo linijos. Sprogimai įvyko apie 14.45 val. vietos laiku, po 3 val., kai pirmieji bėgikai kirto finišo liniją. Šiuo metu teritorijoje dirba greitosios pagalbos medikai ir policijos pareigūnai.

TIkslios įvykio priežastys kol kas nėra patvirtintos. BBC skelbia, kad mažiausiai 2 žmonės žuvo, o sužeistųjų skaičius viršija 20.

Naujienų portalo 15min.lt duomenimis, Bostono maratone dalyvavo ir šeši bėgikai iš Lietuvos. Vienas iš jų – viešųjų ryšių kompanijos „VRP Hill+Knowlton Strategies“ valdybos pirmininkas Mykolas Katkus. Lietuviai finišavo likus valandai iki sprogimų.

„Baltieji Rūmai skelbia, kad JAV prezidentas Barakas Obama yra informuotas apie įvykius Bostone“, – rašo BBC.com. Iš viso šių metų maratone dalyvavo per  24 tūkst. sportininkų.

Vokietijos naujienų portalas Spiegel.de skelbia, kad dėl teroro pavojaus kituose miestuose, tarp jų Vašingtone ir Niujorke, sugriežtintas saugumas.

lrt.lt

AP nuotr.

Lietuva - JAV , , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra