Per 3-jus veiklos metus Valdovų rūmų paramos fondas sulaukė paramos

Autorius: Data: 2010-01-10 , 07:33 Spausdinti

2003 m. rugsėjo 11 d., Vilnius. Per trejus veiklos metus Valdovų rūmų paramos fondas sulaukė paramos iš daugiau kaip 39 000 aukotojų ir rėmėjų. Š. m. rugsėjo 9 dieną buvo paminėta fondo trejų metų veiklos sukaktis ir pagerbti jo rėmėjai.
„Pirmieji metai visada yra sudėtingi. Reikia laiko, kad įgytum pasitikėjimo ir žmonės pamatytų, jog šis projektas yra tikras”, – fondo darbų pradžią apibendrino valdybos pirmininkas Edmundas Kulikauskas.
Valdovų rūmų atstatymo darbų eiga buvo pristatyta fondo steigėjams, rėmėjams, svečiams, architektams, archeologams, statybų vadovams ir kitiems fondo bičiuliams. Pasak Vilniaus pilių direkcijos direktoriaus Sauliaus Andrašūno, maždaug po metų pietų korpusą ties Katedros aikšte jau dengs stogas. Tai būsią tikrai svarbus etapas tiek statybininkams, tiek Lietuvos gyventojams, laukiantiems iškylančių Valdovų rūmų.
Renginyje buvo įteikti padėkos ir statytojų diplomai naujausiems rėmėjams bei fondo bičiuliams. Padėkos diplomą gavo VĮ „Lietuvos paštas“ generalinis direktorius Jonas Šalavėjus ir VĮ „Lietuvos paštas“ pašto ženklų leidybos skyriaus direktorius Vytautas Jastiūginas už gražų bendradarbiavimą 500 000 tiražu išleidžiant pašto ženklą „Atstatome Lietuvos valdovų rūmus“, suvenyrinį atviruką ir voką. Docentei Zinai Gaidienei įteiktas padėkos diplomas už savanorišką trejų metų fondo revizorės darbą.
„Statytojo diplomai” 1000 Lt ir daugiau paaukojusiems rėmėjams buvo įteikti verslininkui Vaidotui Jankauskui, UAB „Gairė“ direktoriui Alfonsui Ambrazui, kurio vadovaujama Katedros aikštėje veikianti lauko kavinė „Pilies menė“ skiria paramą nuo kiekvieno lankytojo apmokėto čekio. „Statytojo diplomas” išrašytas ir AB „Lietuvos dujos“ Vilniaus filialo darbuotojams, kurie fondui įteikė iš 192 darbuotojų surinktą 1210 litų paramą.
Valdovų rūmų paramos fondo trejų metų veiklos sukakties paminėjimo vakarą buvo oficialiai pristatytas ir naujasis fondo auditorius „PricewaterhouseCoopers”. Fondo direktorė Indrė Jovaišaitė ir „PricewaterhouseCoopers” vyriausiasis partneris Christopher C. Butler pasirašė paramos sutartį.
„Su viena didžiausių ir žinomiausių pasaulyje audito kompanijų „PricewaterhouseCoopers” bendrauti pradėjome šių metų pavasarį ir pamatėme, kad ji palaiko mūsų fondo tikslus ir mielai sutiko atlikti fondo finansinės atskaitomybės auditą”,- sakė E.Kulikauskas.
„Mums labai malonu, kad Valdovų rūmų paramos fondas savo auditoriumi pasirinko mūsų firmą,- pridūrė audito, mokesčių ir verslo konsultacijų paslaugas teikiančios įmonės „PricewaterhouseCoopers” vadovas Lietuvoje Christopher C. Butler.- Manome, kad fondo vykdomas projektas prisidės prie Lietuvos vardo garsinimo ir bus solidus paminklas, tenkinantis šalies kultūros, švietimo ir turizmo reikmes”.
Apie projektą ir fondą
Valdovų rūmų paramos fondas įsteigtas 2000 m. rugpjūčio 23 d. Jo tikslai yra remti Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų Vilniaus Žemutinėje pilyje atkūrimą, siekti, kad atkurti Valdovų rūmai veiktų kaip svarbiausias lietuvių tautos valstybingumo, istorijos, kultūros, švietimo ir meno centras.
Visas Valdovų rūmų ansamblis turi būti atkurtas iki 2009-ųjų metų – Lietuvos vardo paminėjimo pirmojo tūkstantmečio sukakties.
Išsamesnę informaciją suteiks:
Valdovų rūmų paramos fondo direktorė
Tel. (8 5) 261 40 63, faks. (8 5) 212 57 67, el.p. fondas@lvr.lt  www.lvr.lt

 

Sena VorutaComments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra