Pažinkime Anykščių regioninį parką plaukdami Šventąja

Autorius: Data: 2012-11-20 , 13:46 Spausdinti

Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos 2010 m. balandžio 26 d. pasirašė projekto „Viešosios vandens turizmo infrastruktūros sukūrimas saugomose teritorijose“ finansavimo ir administravimo sutartį.

Sėkmingai įgyvendinto projekto dėka sukurta viešoji turizmo infrastruktūra, sudarytos palankesnės sąlygos darniai turizmo ir aktyvaus poilsio plėtrai Anykščių regioniniame parke ir Šventosios kraštovaizdžio draustinyje. Projekto partneriai: Anykščių regioninio parko direkcija, Anykščių rajono savivaldybės administracija ir Valstybės įmonė Anykščių miškų urėdija.

Įgyvendinto projekto dėka poilsiautojai, keliaudami Šventosios upe, galės aktyviai ilsėtis ir susipažinti su gamtos bei kultūros vertybėmis. Įrengta 18 prieplaukų baidarėms su modernia infrastruktūra. Poilsiavietėse ir stovyklavietėse patogu atsipūsti arba apsistoti ilgesniam laikui.

Šventosios upės krantai turtingi gamtos ir kultūros vertybėmis, todėl pasirinkę šį maršrutą poilsiautojai galės susipažinti su atodangomis, rieduliais, piliakalniais, hidrologinėmis ir  kitomis išskirtynėmis vertybėmis.

Nauja įrengta infrastruktūra suteikia galimybę derinti labai įvairias turizmo ir poilsio rūšis: aktyvų, pažintinį, sveikatingumo, istorinį ir kultūrinį turizmą.

Kviečiame mylinčius gamtą ir aktyvų poilsį lankytojus keliauti Šventosios upe ir naudotis nauja infrastruktūra.

Daugiau informacijos:

Maršruto žemėlapis (http://www.anyksciuparkas.lt/?id=87)

Maršruto aprašymas (http://www.anyksciuparkas.lt/?id=405&pg=412)

Keliaujantiems lėtai“ – Šventosios vandens turizmo trasa

(http://www.maps.lt/map/default.aspx?lang=lt#stmr=%7BCC81DF11-01A3-4B0C-BF7F-0FEE9B2BC8D2%7D&lrs=vector%2Cstops%2Czebra)

Keliaukime po Lietuvos saugomas teritorijas.

www.vstt.lt

Parkai ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra