Pažangiųjų technologijų verslas – Lietuvos ūkio ateitis

Autorius: Data: 2012-12-05 , 13:11 Spausdinti

Trečiadienis, 2012 m. gruodžio 5 d. (Vilnius)

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi lazerinių technologijų įmonės „Brolis Semiconductors“ atidaryme. Šalies vadovė apžiūrėjo moderniausią Rytų Europoje puslaidininkių lazerių laboratoriją ir pasveikino įmonę įkūrusius brolius Augustiną, Kristijoną ir Dominyką Vizbarus.

Gabus jaunimas grįžta į Lietuvą kurti verslo. Tai geriausias įrodymas, kad sąlygos verslui mūsų valstybėje gerėja. Tokios įmonės kaip ši – įkvepiantys inovatyvaus ir perspektyvaus verslo pavyzdžiai. Jos ne tik kuria darbo vietas, bet ir daro mūsų šalį konkurencingą“, – sakė šalies vadovė.

Prezidentės teigimu, trijų jaunų ir talentingų brolių įsteigta įmonė kuria didelę pridėtinę vertę. Kartu ji yra geras pavyzdys užsienyje studijuojančiam jaunimui bei mokslą versle taikyti ketinantiems šalies mokslininkams.

Su broliais Vizbarais ir renginyje dalyvavusiais Lietuvos bei užsienio mokslininkais Prezidentė aptarė inovatyvaus verslo perspektyvas ir naujovių taikymo Lietuvoje problemas.

Lietuvoje yra daug gabių ir talentingų mokslininkų, tačiau pagal išradimų taikymą ES mūsų šalis užima tik 25 vietą. Tai, pasak valstybės vadovės, rodo, kad Lietuva, turėdama didelį mokslo potencialą, vis dar negeba deramai jo išnaudoti. Naujovių taikymas ir inovatyvaus verslo plėtra gali sumažinti jaunimo nedarbą, užtikrinti spartesnį šalies ekonomikos augimą ir didinti Lietuvos konkurencingumą pasaulyje.

Prezidentės spaudos tarnyba

www.lrp.lt

 

http://www.dineta.eu/

Prezidentė Dalia Grybauskaitė , , , , , , , , , ,



Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra