Paukščių palydos Dubysos regioniniame parke

Autorius: Data: 2012-10-03 , 10:10 Spausdinti

Šilti spalio orai – puikus laikas rudeninei išvykai į gamtą. Jau tradicija tapo pirmąjį spalio šeštadienį saugomose teritorijose palydėti išskrendančius paukščius. Dubysos regioninio parko direkcija 2012 m. spalio 6 d. 10 val. kviečia palydėti paukščius prie „Karpynės“.

Rudeninės paukščių palydos – tai renginys, kurio metu visi gamtos mylėtojai kviečiami išlydėti į žiemojimo vietas išskrendančių sparnuočių. Šis tarptautinis renginys kasmet tuo pačiu laiku organizuojamas daugiau nei 30 pasaulio valstybių. Tūkstančiai žmonių tomis dienomis stebės ir mėgins suskaičiuoti daugelyje Europos šalių stebimus paukščius-migrantus.

Vėliau tarptautinė paukščių apsaugos organizacija, kurios partnerė mūsų šalyje yra Lietuvos ornitologų draugija, apibendrins ir paviešins šios Europinės akcijos rezultatus, kurie parodys ir kiekvienos šalies indėlį.

Pasak Dubysos regioninio parko direktoriaus Vyganto Kilčiausko, spalio pradžioje į pietus padangėmis traukia klykiančios žąsys ir gervių pulkai, nerimsta ir mažieji sparnuočiai. Kasdien jie buriasi vis į didesnius būrius.

Kviečiame gamtai ir paukščiams neabejingus žmones prisijungti prie tūkstančių paukščių stebėtojų, norinčių juos ne tik išlydėti, bet ir geriau pažinti. Dubysos regioninio parko direkcija kviečia rinktis spalio 6 d., šeštadienį, 10 val. Gabšių žuvininkystės tvenkiniuose prie „Karpynės“.

Išsamesnė informacija teikiama: (8 428) 70330 ir (8 614) 25095

Įsidėkite arbatos ir sumuštinių.

Laukiame atvykstant!

Dubysoso regioninio parko direkcijos archyvo nuotr.

www.vstt.lt

Nuotraukoje: Rudeninės paukščių palydos

Parkai , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra