Patvirtintas Kazio Bradūno 100-ųjų gimimo metinių minėjimo planas

Autorius: Data: 2017-03-22 , 16:41 Spausdinti

Patvirtintas Kazio Bradūno 100-ųjų gimimo metinių minėjimo planas

www.voruta.lt

Vyriausybė patvirtino Kazio Bradūno 100-ųjų gimimo metinių minėjimo 2017 metais planą, kuriame numatytos audiovizualinės, edukacinės, kultūrinės ir leidybinės veiklos atskleisiančios K. Bradūno kūrybinį palikimą.

Per šiuos metus numatyta rengti ir transliuoti radijo, televizijos reportažus apie Kazio Bradūno 100-ųjų gimimo metinių minėjimo renginius, sukurti ir transliuoti video skaitymų ciklą, papildyti ir atnaujinti medžiagą apie Kazį Bradūną Lietuvos istorijos, lietuvių kalbos ir literatūros mokymosi šaltinių bazėje, organizuoti Kazio Bradūno straipsnių, poezijos, knygų leidybą ir pristatymus, praktinį seminarą mokytojams, skirtą Kazio Bradūno kūrybai aktualizuoti.

Kazio Bradūno 100-ųjų gimimo metinių minėjimo 2017 metais planą įgyvendins Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija, Kultūros, Švietimo ir mokslo ministerijos, Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas, Maironio lietuvių literatūros muziejus.

Kazys Bradūnas – vienas žymiausių antrosios XX a. pusės lietuvių poetas ir publicistas, išleidęs beveik dvi dešimtis poezijos rinkinių, kritikos darbų.

KultūraKomentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra