Patriotizmas stiprina valstybę ir ugdo jaunąją kartą

Autorius: Data: 2012-06-08 , 16:38 Spausdinti

Patriotizmas stiprina valstybę ir ugdo jaunąją kartą

Penktadienis, 2012 m. birželio 8 d. (Vilnius)

Artėjant Gedulo ir Vilties dienai Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos bei Lietuvos laisvės kovos sąjūdžio atstovais. Susitikime aptarta šių organizacijų veiklos reikšmė valstybės gyvenime, jų vykdomos ir planuojamos įgyvendinti iniciatyvos bei laisvės kovų įamžinimo klausimai.

„Esate sunkaus ir sukrečiančio laikotarpio liudytojai. Jūsų išgyventa patirtis yra neįkainojama žmogiškumo ir patriotiškumo pamoka. Tai pavyzdys, kad perėjus visus skaudžius išbandymus galima išlikti žmogumi, širdyje išsaugoti viltį ir meilę Tėvynei. Jūsų dėka šiandien mūsų tautos istorija yra gyva“, – pabrėžė Prezidentė.

Pasak valstybės vadovės, sunkiu šaliai metu kovotojai už Lietuvos laisvę daugeliui tapo vedliais ir mokytojais. Ir šiandien jų patirtis labai reikalinga ir vertinama. Kasdienis neatlygintinas darbas, aktyviai išsakoma pozicija aktualiais visuomenei klausimais, Prezidentės teigimu, stiprina valstybę ir ugdo jaunąją kartą.

Kalbėdama apie ilgalaikį pilietinį ir tautinį ugdymą Lietuvos mokyklose šalies vadovė pabrėžė, kad Lietuvos partizanų kovos ir aukos nėra užmirštos, o patriotinis ir tautinis ugdymas turi išlikti vienu svarbiausių jaunų žmonių ir visos visuomenės istorinės sąmonės ugdymo prioritetų.

Prezidentės spaudos tarnyba

www.lrp.lt

Daugiau informacijos:

http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/lietuva-pagerbs-sovietu-okupacijos-aukas.d?id=58885677

Prezidentė Dalia Grybauskaitė , , , , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra