Patarimai mikroautobusų nuomai Vilniuje

Autorius: Data: 2019-10-14 , 08:45 Spausdinti

Patarimai mikroautobusų nuomai Vilniuje

PR

Prireikus išsinuomoti mašiną dažnai nežinome nuo ko pradėti arba nuomojamės pirmą pasitaikiusį variantą. Vilniuje yra labai daug įmonių, kurios nuomoja mikroautobusus bei kitas transporto priemones trumpam arba ilgesniam laiko tarpui. Prieš galutinai apsisprendžiant, reikia žinoti kelis svarbius dalykus, kurie dažniausiai lemia mikroautobuso nuomos kainą. Mikroautobusų nuoma Vilniuje nuo kitų didmiesčių išsiskiria tuo, kad kaina dažnai būna žymiai didesnė. Kadangi šią paslaugą siūlančių įmonių labai daug, jos išsiskirti bando įvairiais būdais.

Jeigu nuomojamas mikroautobusas bus naudojamas žmonėms vežti, reikia atkreipti dėmesį į draudimo sąlygas. Dažniausiai kiekviena mikroautobusų nuomos Vilniuje įmonė turės skirtingą draudimą, kurio sąlygos bus visai kitokios nei pas konkurentus. Dažnai žmonės apsigauna neperskaitę visko iki galo. Svarbu paminėti, kad draudimo kaina gali priklausyti nuo žmonių kiekio. Jeigu mikroautobusas talpina septynis žmones, tai kartais reikia susimokėti draudimą už visus septynis žmones. Tokiu atveju bendra nuomos kaina bus labai didelė.

Jeigu iš Vilniaus važiuosite į kitą didesnį miestą, būtinai pasitikrinkite, gal yra galimybė tame mieste palikti mikroautobusą ir grįžimui į Vilnių pasiimti mašiną iš kitos įmonės. Mikroautobusų nuoma Vilniuje yra brangiausia visoje Lietuvoje, tačiau kartais įmonės suteikia galimybę mikroautobusą palikti kitame mieste. Tokiu atveju galite sutaupyti pinigų, jeigu į vieną pusę važiuosite su mikroautobusu iš Vilniaus įmonės, o į Vilnių grįšite su kitos įmonės nuomojamu mikroautobusu.

Reklama/SkelbimaiKomentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra