Patarimai kapaviečių tvarkymui

Autorius: Data: 2019-12-06 , 09:52 Spausdinti

Patarimai kapaviečių tvarkymui

PR

Netekus artimojo vienas iš būdų pagerbti jo atminimą yra kruopščiai suplanuotos laidotuvės. Dažnai artimojo kūnas yra laidojamas prie kitų šeimos narių, todėl kapavietės ne visada būna mums patogiose vietose. Norint, kad kapavietė visada atrodytų tvarkinga, reikia atkreipti dėmesį į kelis dalykus: kaip dažnai bus galima skirti laiko kapaviečių tvarkymui ir kiek pinigų pavyks skirti ilgalaikiams dekoro elementams. Geriausia yra priimti sprendimą tik įvertinus visas galimybes.

Jeigu kapaviečių tvarkymas atima per daug jūsų laiko arba nėra galimybės dažnai aplankyti šios vietos, patartina vengti daug žalumos ir gyvų gėlių. Jeigu kapavietė aplankoma retai, geriausia yra investuoti į tvarkingus dekoro elementus. Pavyzdžiui, žvyrą iškloti plytelėmis – taip bus galima greičiau nušluoti nuo medžių nukritusius lapus. Efektyvus plytelių klojimas neleis žolėms skverbtis per tarpus ir tokiu atveju bus išvengta ravėjimo. Tvorelė kapavietei suteikia jaukumo, tačiau renkantis ją būtina atkreipti dėmesį į jos medžiagą.

Jeigu yra galimybė, galima pirkti kapaviečių tvarkymo paslaugas. Tokiu atveju kapavietėje visada žydės gyvos gėlės, o jums atvykus aplankyti kapavietės nereikės skirti laiko jos tvarkymui. Į šias paslaugas įeina ne tik gyvų gėlių priežiūra, bet ir įvairių dekoro elementų gamyba bei montavimas. Pagal skirtingus metų laikus galima pasirinkti augalus, žvakides bei kitus elementus, kurie suteiks kapavietei išskirtinumo bei jaukumo.

Reklama/SkelbimaiKomentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra