Pasveikinti konkurso „Miestas be korupcijos“ dalyviai

Autorius: Data: 2011-12-09 , 09:34 Spausdinti

2011 m. gruodžio 8 d. Panevėžio Savivaldybėje pasveikinti mokinių socialinės reklamos konkurso „Miestas be korupcijos“ nugalėtojai ir dalyviai.

„Rytoj, gruodžio 9-ąją, visas pasaulis minės Tarptautinę antikorupcijos dieną. Kaip ir kasmet, Savivaldybė skelbė mokinių konkursą „Miestas be korupcijos“. Kadangi tai konkursas, turėjome išrinkti originaliausius, meniškiausius darbus. Tačiau galiu drąsiai sakyti, kad jūs visi – nugalėtojai. Jau vien todėl, kad aiškiai suvokiate, koks valstybės vystymosi stabdis yra korupcija. Dėkoju visiems už pilietiškumą, nepakantumą šiam reiškiniui. Didelį ačiū tariu ir jums, gerbiami pedagogai. Jūs formuojate jauną žmogų, padedate atskirti, kas yra gėris, o kas – valstybingumą silpninantis blogis. Dar kartą dėkoju, linkiu sėkmės, lauksime dalyvaujant tradiciniame konkurse ir kitais metais“, – sveikindamas konkurso dalyvius ir nugalėtojus sakė meras Vitalijus Satkevičius.

Savivaldybės atminimo dovanos ir 50 Lt vertės čekiai apsipirkti knygyne įteiktos konkurso nugalėtojoms – J. Miltinio gimnazistėms Kotrynai Balčiūnaitei, Ernestai Zarankaitei, Agnei Bagdanskytei už socialinę reklamą „Korupcija – tai tu?“.

Skatinamieji prizai (atminimo dovanos ir 30 Lt vertės čekiai apsipirkti knygyne) – „Žemynos“ pagrindinės mokyklos mokiniams Monikai Žižytei, Vaivai Railaitei, Dominykui Kraujaliui, Žygimantui Gavėnui.

Šiems septyniems moksleiviams atminimo dovanas įteikė ir Specialiųjų tyrimų tarnybos Panevėžio valdybos vyr. specialistė Rita Škutienė.

Už dalyvavimą konkurse Savivaldybės atminimo dovanos atiteko „Minties“ gimnazistams Titui Ukrinui, Mantui Kažemėkui, Aidai Bartkauskaitei, Justinui Adinavičiui, Laurynui Ilčiukui, Pauliui Staškūnui, Donatui Monkevičiui, „Nevėžio“ pagrindinės mokyklos moksleiviams Kamilei Vilčiauskaitei, Gerdai Tubytei, Austėjai Skudaitei, Viktei Labanauskaitei, Monikai Klimašauskaitei, Gabrielei Kairytei, Robertui Sventickui.

Taip pat moksleiviams dalyvauti konkurse padėjusiems pedagogams: Reginai Dilienei („Žemynos“ pagrindinė mokykla), Reditai Šarapajevienei („Minties“ gimnazija) ir Ingai Bučiūnienei („Nevėžio“ pagrindinė mokykla).

Ryšių su visuomene skyrius

Panevėžys , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra