Paštuose – atvirukai, skirti Lietuvos pirmininkavimui Europos Sąjungos Tarybai

Autorius: Data: 2013-07-03 , 14:29 Spausdinti

Lietuvai pradėjus pirmininkauti Europos Sąjungos (ES) Tarybai Lietuvos paštas kviečia išsiųsti linkėjimus užsienyje gyvenantiems artimiesiems ir draugams. Kartu su Užsienio reikalų ministerija Lietuvos paštas išleido specialius pirmininkavimui skirtus atvirlaiškius, kurių nemokamai galima gauti visuose centriniuose paštuose.

,,Specialūs atvirukai – tai dar vienas būdas skleisti žinią apie Lietuvai svarbų įvykį. Tikimės, kad juos savo draugams užsienyje bei artimiesiems siųs ne tik Lietuvos gyventojai, bet ir į posėdžius atvyksiantys svečiai“, – sakė Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai atstovė spaudai Rasa Jakilaitienė.

Nemokamų pirmininkavimui skirtų atvirukų galima gauti visuose centriniuose paštuose – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Alytaus, Marijampolės, Tauragės, Utenos ir Telšių.

Gyventojai galės rinktis skirtingų atvaizdų atvirukus. Užsienio reikalų ministerija drauge su naujienų portalu „Delfi“ buvo paskelbusi fotografijų konkursą „Linkėjimai iš Lietuvos“. Konkursui atsiųsta 650 nuotraukų, iš kurių portalo „Delfi“ lankytojai išrinko penkias jiems labiausiai patikusias fotografijas. Jos ir puošia atvirlaiškius, kuriuos oficialių renginių svečiai galės siųsti į savo šalis nemokamai.

Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai proga Lietuvos paštas taip pat yra išleidęs ir specialų pašto ženklą. Jis apyvartoje pasirodė 2013 m. birželio 15 dieną.

Pašte ženklo fone pavaizduota Europos Sąjungos vėliava, centre – šalių narių vėliavos. Pirmininkavimui skirtą pašto ženklą kūrė dailininkė Indrė Ratkevičiūtė. Ženklas išleistas 80 tūkst. tiražu, jo nominalas – 2,45 Lt.

Akcinė bendrovė Lietuvos paštas – plačiausią pašto paslaugų teikimo vietų tinklą turinti bendrovė Lietuvoje. Lietuvos paštas teikia pašto, logistikos ir finansinio tarpininkavimo paslaugas.

Lietuvos paštas , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra