Paskutinių popiežiaus Benedikto XVI susitikimų tiesioginės transliacijos

Autorius: Data: 2013-02-23 , 13:17 Spausdinti

Vatikano televizijos centras rengia keletą neeilinių transliacijų paskutinėmis popiežiaus Benedikto XVI pontifikato dienomis.

Vatikano televizijos centras, pats savaime nėra televizijos stotis (tokios Šventasis Sostas išvis neturi), bet šio centro rūpesčiu rengiamos visos Vatikane vykstančių iškilmių transliacijos, kurias savo šalyse perduoda vietiniai televizijos kanalai. Vatikano televizijos centro tiesiogines transliacijas taip pat galima žiūrėti per internetą.

Trečiadienį, 2013 m. vasario 27 d., Vatikano televizijos centras rengia tiesioginę paskutinės popiežiaus Benedikto XVI bendrosios audiencijos transliaciją. Audiencija vyks Šv. Petro aikštėje, prasidės – 10.30 val. Romos laiku (11.30 val. Lietuvos laiku) ir truks apie pusantros valandos.

Ketvirtadienį, paskutinę pontifikato dieną, popiežius Benediktas XVI Vatikano Apaštališkųjų rūmų Klemenso salėje paskutinį kartą susitiks su kardinolais. Susitikimo pradžia 11 val. Romos laiku (Lietuvos laiku – vidudienį), numatyta trukmė – apie 1 val ir 15 min.

Vatikano televizijos centras taip pat tiesiogiai transliuos popiežiaus Benedikto XVI išvykimą iš Vatikano ir atvykimą į Castelgandolfą ketvirtadienio vakarą. Kaip žinoma, popiežius Šv. Petro Įpėdinio pareigų atsisako ketvirtadienį, balandžio 28 d. 20 val. tačiau jo išvykimas iš Vatikano į laikinąją rezidenciją – Castelgandolfo vasaros rūmus – numatytas jau 17 val. Šio įvykio tiesioginė televizijos transliacija prasidės 16.30 val. Romos laiku (Lietuvos laiku – 17.30) ir truks apie dvi valandas. Vatikano televizijos centro kameros palydės Benediktą XVI iki Vatikano sraigtasparnių aikštelės ir pasitiks Castelgandolfe.

Vatikano televizijos centras paskutiniųjų popiežiaus Benedikto XVI susitikimų tiesiogines transliacijas siūlo visoms jas savo šalyse rodyti panorėsiančioms televizijoms. Šios transliacijos bus perduodamos ir per internetą. Kviečiame jas žiūrėti naudojant garso ir vaizdo grotuvą, kuris yra Vatikano radijo laidų lietuvių kalba interneto svetainės pagrindinio puslapio dešinėje. Šį grotuvą galite pasileisti ir mūsų Facebooko puslapyje, paspausdami nuorodą „šiuo metu Vatikane“. Vėliau naudojant tą patį grotuvą bus galima žiūrėti ir šių įvykių įrašus.

Vatikano radijas

Vatikanas , , , , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra