Paskelbti šių metų Lietuvos Respublikos burlenčių čempionai

Autorius: Data: 2011-09-26 , 13:10 Spausdinti

Burlenčių sporto klubas dairosi naujos vietos varžyboms

2011 m. rugsėjo 25 d. Kuršių mariose baigėsi 2011 metų Lietuvos Respublikos burlenčių čempionatas, vainikavęs visas šių metų burlenčių sporto varžybas. Per keletą vėjuotų dienų bei įtemptų kovų mariose ir Baltijos jūroje buvo išaiškinti stipriausieji šalies bangų (angl. Wave), formulės (angl. Formula) ir slalomo rungčių burlentininkai.

Šių metų Lietuvos Respublikos bangų rungties čempionu tapo 46-erių vilnietis Darius Mikelionis, aplenkęs 35-erių metų klaipėdietį Viktorą Šeputą (II vieta) ir 39-erių metų vilnietį Artūrą Morauską (III vieta); formulės ir slalomo čempionu tapo 25-erių metų kaunietis Karolis Sipavičius, aplenkęs abiejų rungčių antrosiose vietose likusį kaunietį Mantą Gresevičių (29 m.), o trečiosiose – kaunietį Giedrių Liutkų (35 m.). Vaikų iki 17 metų slalomo rungtyje stipriausias buvo Gargžduose gyvenantis 16-metis Ignas Drevinskas, aplenkęs 13-mečius vilniečius Luką Namavičių (II vieta) ir Mindaugą Gradauską (III vieta).

Iš viso per 5 varžybų dienas buvo įvykdyti 56 plaukimai. Nugalėtojai buvo išaiškinti tik paskutinių plaukimų metu, nes įtempta kova virė dėl kiekvieno taško ir kiekvienos pozicijos, – sakė VšĮ „Ekstremalus sportas“ atstovas ir čempionato vyriausiasis teisėjas Mindaugas Čirvinskas. – Visos rungtys buvo stiprios – dalyvavo pajėgiausi šalies burlentininkai”. Iš viso varžybose dalyvavo per 50 Lietuvos sportininkų ir svečių iš Latvijos.“

Anot M. Čirvinsko, šis čempionatas buvo paskutinis burlenčių sporto renginys vykęs poilsio ir laisvalaikio centre „Ventainė“, kur daugiau nei trejus metus buvo įsikūręs VšĮ „Ekstremalus sportas“ burlenčių klubas. „Nuo šiol varžybas teks organizuoti kitoje stovykloje, todėl ieškome naujos tinkamos vietos burlenčių klubui bei svarstome pasiūlymus“. VšĮ „Ekstremalus sportas“ kasmet organizuoja eilę Lietuvos ir Europos vasaros bei žiemos burlenčių ir jėgos aitvarų čempionatų, tokių kaip „Baltijos taurė“, „Lietuvos taurė“ ir kitos.

Išsamūs 2011 m. LR burlenčių čempionato rezultatai – formulės rungtis: cia; slalomo rungtis: cia.

Apie VšĮ „Ekstremalus sportas“:

Viešoji įstaiga „Ekstremalus sportas“, vienijanti teisėjus, sertifikuotus instruktorius ir žinomus šalies sportininkus, siekia populiarinti šio sporto šakas Lietuvoje, ypatingą dėmesį skiriant sportinės veiklos standartų kūrimui ir jaunimo laisvalaikio užimtumui skatinti. Sukaupusi didelę patirtį ir žinias, kasmet šalyje organizuoja Lietuvos ir Europos vasaros bei žiemos burlenčių ir jėgos aitvarų čempionatus. Taip pat rengia vasaros buriavimo stovyklas vaikams ir paaugliams, nemokamas savaitines vasaros stovyklas banglenčių, burlenčių bei jėgos aitvarų sporto pradedantiesiems („Surf Camp“, „Windsurf Camp“, „Kite Camp“) ir saugaus jų mokymosi kursus. Organizacija per šešerius savo gyvavimo metus net tik išugdė būrį pasiekusių sportininkų ekstremalų,naujų entuziastų bei mėgėjų, bet ir pakeitė gyvenimo būdą daugeliui žmonių.

Daugiau informacijos: www.extreme-sports.lt

Išsamesnė informacija ir kontaktai žiniasklaidai: Daiva Bumblytė, VšĮ „Ekstremalus sportas“ atstovė spaudai, +370 686 23240, media@extreme-sports.lt, www.extreme-sports.lt

Editos Dembinskienės nuotr.

Sportas , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra