Paskelbtas Europos Sąjungos institucijų vertėjų raštu atrankos konkursas

Autorius: Data: 2011-07-11 , 14:17 Spausdinti

Europos personalo atrankos tarnyba (EPSO) paskelbė Europos Sąjungos institucijų vertėjų raštu atrankos konkursą. Ieškoma lietuvių kalbos ir dar penkių kalbų vertėjų raštu.

Kadangi ES institucijų priimami dokumentai turi būti verčiami į visas 23 oficialiąsias ES kalbas, tarp jų ir lietuvių, vertėjų poreikis nemažėja.

Pagrindiniai faktai

– Registracija į vertėjų raštu atrankos konkursą prasidėjo 2011 m. liepos 6 d., baigsis rugpjūčio 9 d.

– Vertėjų raštu atrankoje gali dalyvauti kandidatai, kurių gimtoji kalba lietuvių, čekų, lenkų, maltiečių, slovakų arba vengrų. Taip pat reikia labai gerai mokėti bent dvi kitas ES kalbas.

– EPSO ieško 22 lietuvių kalbos vertėjų raštu, kurie bus įdarbinti AD 5 kategorijos pareigūnais. Kandidatai turi būti baigę vertimo raštu, kalbų arba bet kurios kitos srities universiteto studijas, tačiau neprivalo turėti darbo patirties.

– Kiekvienais metais, atsižvelgiant į ES institucijų poreikius, rengiami skirtingų kalbų vertėjų atrankos konkursai.

– Europos Sąjungos vertėjo raštu užduotys – vertimas, vertimo tikrinimas ir terminologinis darbas. Verčiamų tekstų temos yra politinio, teisinio, ekonominio, finansinio, mokslinio ir techninio pobūdžio ir apima visas ES veiklos sritis.

Vertėjų raštu atrankos konkurso skelbimą galima rasti tinklapyje: http://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/LexUriServ.do?uri=OJ:C:2011:198A:0006:0011:LT:PDF

Registruotis į konkursą galima svetainėje: http://europa.eu/epso/apply/today/tra_en.htm

Daugiau informacijos apie vertėjo darbą ir atrankos procedūrą pateikta svetainėje: http://www.eu-careers-online.eu/linguists/.

Europos Komisijos lietuvių kalbos vertėjai raštu yra sukūrę specialų FACEBOOK puslapį www.facebook.com/vertejai, kuriame galima susipažinti su konkursu, darbo aplinka, sąlygomis ir specifika.

Europos Sąjunga (ES) , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra