Paskelbta popiežiaus kelionės į Lenkiją programa

Autorius: Data: 2016-06-12 , 10:37 Spausdinti

Paskelbta popiežiaus kelionės į Lenkiją programa

Vatikano radijas

Popiežius Pranciškus Lenkijoje lankysis liepos 27-31 dienomis, dalyvaus tuo metu Krokuvoje vyksiančių Pasaulio jaunimo dienų renginiuose, susitiks su Lenkijos tikinčiaisiais, Bažnyčios ir valstybės vadovais.

Iš Romos popiežius išskris liepos 27, trečiadienį, po pietų. Atvykęs į Krokuvą, Vavelio pilyje susitiks Lenkijos prezidentu, visuomenės atstovais ir diplomatiniu korpusu; katedroje – su vyskupais.

Antrąją vizito dieną, liepos 28, aplankys Čenstakavo Marijos šventovę ir aukos Mišias Lenkijos krikšto 1050 metų sukakties proga. Po pietų grįžęs į Krokuvą pasisveikins su į jaunimo dienas atvykstančiu jaunimu.

Penktadienio, liepos 29 rytą, popiežius lankys Auschwitzo mirties lagerį, o po pietų numatytas vizitas Krokuvos pediatrinėje ligoninėje. Pavakare Pranciškus dalyvaus Pasaulio jaunimo dienų Kryžiaus kelio pamaldose.

Liepos 30 rytą numatytas Šventojo Tėvo apsilankymas Krokuvos miesto pietinėje dalyje esančioje Gailestingumo šventovėje. Popiežius įžengs į šventovę pro Gailestingumo duris. Šventovėje išklausys kelių jaunuolių išpažinčių. Netoliese esančioje Jono Pauliaus II šventovėje bus aukojamos Mišios, kuriose dalyvaus kunigai, vienulės, vienuoliai ir seminaristai. Vakare popiežius atvyks į „Campus misericordiae“ – pagrindinę Pasaulio dienas švenčiančio jaunimo susibūrimo vietą ir dalyvaus jaunimo maldos budėjime.

Toje pačioje vietoje, sekmadienio, liepos 31 rytą, Šventasis Tėvas aukos Pasaulio jaunimo dienų uždarymo Mišias. Sekmadienį po pietų numatytas popiežiaus susitikimas su Jaunimo dienų savanoriais. Po to, atsisveikinęs, popiežius iškris į Romą, kuria pasieks sekmadienio vakarą.

http://lt.radiovaticana.va/news/2016/06/09/paskelbta_popie%C5%BEiaus_kelion%C4%97s_%C4%AF_lenkij%C4%85_programa/1236020

Vatikanas , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra