Paskaita-diskusija „54-oji Venecijos bienalė: sena ir nauja“ Palangoje

Autorius: Data: 2011-10-11 , 14:16 Spausdinti

2011 m. spalio 14 d. 17 val. „Ramybės galerija“ pradeda tęstinį projektą „Kūrybinės dirbtuvės“ ir kviečia į pirmą susitikimą su menininke. Penktadienį savo įspūdžiais iš 54-osios Venecijos bienalės „ILLUMInations“ dalinsis Klaipėdos krašto dailininkė, dailės mokytoja-ekspertė Reda Rimkutė-Ščerbakovienė. Paskaita-diskusija „54-oji Venecijos bienalė: sena ir nauja“ vyks viloje „Ramybė“ (Vytauto g. 54, Palanga).

Įėjimas nemokamas

Reda Rimkutė-Ščerbakovienė – aktyviai kurianti ir parodinę veiklą vykdanti menininkė. Be praktinės veiklos, jai ne mažiau aktuali yra ir meno teorija. R. Rimkutė-Ščerbakovienė nuo pat savo veiklos pradžios domisi meno istorija ir šiuolaikinio meno procesais. Todėl pedagoginė veikla, kurią menininkė nuosekliai tęsia jau daugelį metų, yra neatsiejama jos gyvenimo dalis. „Neprisimenu laiko, kad nebūčiau piešusi ar domėjusis daile. Aš tai vertinu kaip galimybę kalbėti apie tai, ką gražaus ir vertingo mums paliko praeities kūrėjai, ką teigia šiuolaikinė dailė, architektūra ir menas apskritai.“ (R. Rimkutė-Ščerbakovienė)

Įvadinės paskaitos-diskusijos į „Ramybės galerijos“ „Kūrybinių dirbtuvių“ ciklą metu R. Rimkutė-Ščerbakovienė dalinsis įspūdžiais iš 54-osios Venecijos bienalės „ILLUMInations“. Būtent šiame mieste ir šiame renginyje, anot jos, senosios Europos kultūros tradicijos susitinka su šiuolaikinėmis vaizduojamojo meno formomis.

Renginio metu taip pat bus pristatytas teorinių paskaitų ir praktinių užsiėmimų ciklas „Kūrybinės dirbtuvės“, kurį „Ramybės galerija“ vietos gyventojams bei kurorto svečiams pasiūlys jau šiais metais.

Daugiau informacijos: Danguolė Ruškienė, projektų vadovė, menotyrininkė, mob. tel. +370 607 88990, info@ramybesgalerija.lt, www.ramybesgalerija.lt

Nuotraukose:

1. 54-oji Venecijos bienalė. JAV paviljonas

2. Venecijos bienalė. Korėjos paviljonas. Lee Yongbaek. Self-death

3. 54-oji Venecijos bienalė. Italijos paviljonas. Francesca Leone. Flussi immobili

Palanga , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra