Pasirašyta Vytauto Didžiojo karo muziejaus ir Birutiečių draugijos bendradarbiavimo sutartis

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

2010 m. spalio 27 d. Vytauto Didžiojo karo muziejaus direktorius plk. ltn. Gintautas Surgailis ir Lietuvos didžiosios kunigaikštienės Birutės karininkų šeimų moterų draugijos pirmininkė Namida Pocienė pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

Sutartyje birutietės įsipareigoja rinkti ir perduoti į muziejaus fondus draugijos istorinę medžiagą, svarbiausius dokumentus ir eksponatus, aktyviai dalyvauti muziejaus organizuojamuose renginiuose ir mokslinėse konferencijose, prisidėti prie jaunimo patriotinio auklėjimo ir tautinės savimonės ugdymo. Muziejus įsipareigoja rinkti, saugoti ir propaguoti ekspozicijose ir teminėse parodose Birutiečių draugijos istorinę medžiagą, teikti dalykinę, metodinę ir mokslinę istorinę paramą leidžiant draugijos leidinius, skaityti pranešimus karybos istorijos klausimais draugijos renginiuose, leisti draugijos nariams nemokamai lankyti muziejaus ekspozicijas ir parodas.
 
Apžvalginės ekskursijos metu viešnia domėjosi muziejaus, Lietuvos kariuomenės, svarbiausių mūšių istorija, viskuo, kas atspindi Lietuvos karinius ir politinius įvykius.
 
Artūro Užgalio nuotr.
 
Nuotraukose:
 
1. Sutartis pasirašyta ant muziejaus LDK ekspozicijų salėje stovinčio unikalaus eksponato XVIII a. pabaigos stalo, prie kurio 1812 m. dirbo Rusijos imperatorius Aleksandras I, o vėliau – Prancūzijos imperatorius Napoleonas I, kai jis buvo apsistojęs Vilniuje
2. Apžvalginės ekskursijos po muziejų metu

Voruta. – 2010, lapkr. 6, nr. 21 (711), p. 16.

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra