Pasirašyta kultūrinio bendradarbiavimo sutartis

Autorius: Data: 2014-02-19 , 11:57 Spausdinti

2013 m. vasario 13 d. Rambyno regioninis parkas ir Tilžės (Sovetsk) miesto istorijos muziejus pasirašė kultūrinio bendradarbiavimo sutartį. Ta proga Lankytojų centre  buvo atidaryta Rusijos dailininkų sąjungos nario, menininko, gyvenančio ir kuriančio Tilžėje (Sovetsk), Lev Šerstenoj  grafikos darbų paroda „Prūsiškoji elegija“.

Parodą pristatė Tilžės (Sovetsk) miesto istorijos muziejaus direktorė Anželika Špiliova, pabrėždama, kad  darbų autorius, turintis ir lietuviško kraujo, remdamasis Hermano Zudermano ir Johaneso Bobrovskio  kūrinių motyvais , šį 40 darbų ciklą dovanojo muziejui.  Simboliška, kad kaip tik ši paroda atkeliavo į Rambyną, kuri taps draugystės ir bendradarbiavimo pradžia tarp Tilžės (Sovetsk) muziejaus bei Rambyno regioninio parko, tuo labiau, kad 2014 m. Rusijoje paskelbti Kultūros metais.

Renginyje dalyvavo Tilžės (Sovetsk) miesto meras Nikolaj Voiščev, mero patarėja Natalija Soroka, Tilžės (Sovetsk) savivaldybės kultūros skyriaus vedėja Ana Kulijeva, Lietuvos Respublikos konsulė Sovetske Natalija Raškauskienė, ministras patarėjas Bronius Makauskas, Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis, kultūros darbuotojai, meno gerbėjai.

Lietuvos respublikos konsulė Natalija Raškauskienė linkėdama gražaus bendradarbiavimo pabrėžė, kad tai istorinis įvykis, kai tarptautinio bendradarbiavimo sutartis pasirašoma ne valstybių, miestų, savivaldybių lygyje, bet žemesniame – tarp įstaigų, kurių tiesioginis bendradarbiavimas yra labiausiai priartintas prie žmonių.

Paroda „Prūsiškoji elegija“ Rambyno regioninio parko lankytojų centre veiks iki  balandžio 1 dienos.

Maloniai kviečiame apsilankyti.

 

Giedrė Skipitienė

Parkai , , , , , , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra