Pasirašyta Krašto apsaugos ministerijos ir Lietuvos krepšinio federacijos bendradarbiavimo sutartis

Autorius: Data: 2012-06-19 , 09:35 Spausdinti

Krašto apsaugos ministerija ir Lietuvos krepšinio federacija įsipareigojo bendradarbiauti skleidžiant bendras Lietuvos kariuomenės ir Lietuvos krepšinio federacijos vertybes – atsakomybę už savo šalį, patriotizmą, fizinį aktyvumą. Bendradarbiavimo sutartį 2012 m. birželio 18 d. Rukloje parašais sutvirtino krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė ir Lietuvos krepšinio federacijos Prezidentas Arvydas Sabonis.

„Šiandien pasirašėme sutartį, remiantis kuria Lietuvos kariuomenė nuoširdžiai dės visas pastangas, kad užsimegztų ryšys su mūsų jaunaisiais krepšininkais, mūsų rinktine. Manau, kad ir kariuomenė, ir krepšinis turi daug bendrų sąlyčio taškų. Žaidžiant krepšinį reikia turėti daug jėgos, proto, stiprią dvasią, tai yra komandinis žaidimas. Visa tai svarbu ir kariuomenei“, – kalbėjo ministrė.

„Džiaugiuosi, kad pasirašėme šią sutartį, kuri, tikiuosi, bus abipusiai naudinga. Ir rinktinei, ir kitoms amžiaus grupėms, ir moterų rinktinei bus įdomu pamatyti, kuo gyvena, kuo kvėpuoja kariuomenė. Mes irgi atsakingi už gynybą, treneris dažnai sako, jog be gynybos nėra puolimo gero. Jūs atsakote už šalies gynybą, mes taip pat giname šalies garbę sporto pasaulyje“, – sakė A. Sabonis.

Sutartis numato bendradarbiavimą rengiant ir skleidžiant informaciją apie bendrus ministerijos, kariuomenės ir Lietuvos krepšinio federacijos projektus, pristatant krepšinio renginiuose tarnybos Lietuvos kariuomenėje galimybes, taip pat Krepšinio federacijos indėlį propaguojant patriotiškumą, garbingo atstovavimo Lietuvai ir krašto gynybos idėjas.

Po sutarties pasirašymo Krašto apsaugos ministerijos, kariuomenės ir Krepšinio federacijos atstovai apžiūrėjo karinės ginkluotės ir technikos parodą. Vėliau Gaižiūnų poligone susitiko su kariais, šiuo metu dalyvaujančiais Baziniuose kariniuose mokymuose ir pašauktais į kartotines kariuomenės rezervo pratybas.

Ugnė Naujokaitytė, KA ministrės patarėja Viešiesiems ryšiams

Vaizdo medžiaga (aut. E. Žygaitis)

www.kam.lt

Kariuomenė , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra