Pasieniečių mokykla kviečia mokytis ir įgyti pasieniečio profesiją

Autorius: Data: 2013-10-02 , 11:16 Spausdinti

Pasieniečių mokykla šiais metais jau antrą kartą kviečia jaunuolius mokytis ir įgyti pasieniečio profesinę kvalifikaciją.

Pretendentai į Pasieniečių mokyklą bus priimami 2014 m. sausio mėnesį. Planuojama, kad Pasieniečių mokykloje mokslus pradės keturios dešimtys kursantų.

Jau dabar visi jaunuoliai, norintys mokytis Pasieniečių mokykloje ir gauti siuntimą, ne vėliau kaip iki 2013 m. gruodžio 6 d. turi kreiptis į VSAT rinktinių Bendrųjų reikalų skyrius, pateikti prašymus VSAT rinktinių vadams ir reikiamus dokumentus.

Atrankoje į Pasieniečių mokyklą gali dalyvauti asmenys, esantys Lietuvos Respublikos piliečiai ir mokantys lietuvių kalbą, turintys ne žemesnį kaip vidurinį išsilavinimą, kuriems yra sukakę ne mažiau kaip 18 metų ir ne daugiau kaip 30 metų, esantys tokios sveikatos būklės bei tokio fizinio pasirengimo, kuris leistų eiti pareigas vidaus tarnyboje, ir esantys nepriekaištingos reputacijos.

Primename, kad atranka Pasieniečių mokykloje vykdoma trimis etapais. Pirmasis etapas – pretendentų fizinio pasirengimo įskaita, antrasis etapas – pretendentų bendrųjų žinių testas ir trečiasis – pretendentų konkursinio balo nustatymas. Fizinio pasirengimo pratimai ir jų vertinimai išlieka tokie patys, kaip ir pastaraisiais metais. Svarbu žinoti, kad pretendentams, neišlaikiusiems fizinio pasirengimo įskaitos, antrame ir trečiame atrankos etapuose dalyvauti neleidžiama.

Pretendentų fizinio pasirengimo įskaita – 2014 m. sausio 13 d.

Pretendentų bendrųjų žinių testas – 2014 m. sausio 14 d.

Pretendentų konkursinio balo nustatymas – 2014 m. sausio 14–17 d.

Įstojusiųjų pretendentų sąrašų paskelbimas interneto tinklalapiuose (www.pasienis.lt, www.pasienietis.lt) – 2014 m. sausio 17 d.

Mokslo metų pradžia mokykloje – 2014 m. sausio 27 d.

2013 m. spalio 30 d., trečiadienį, 10.00 val. Pasieniečių mokykloje bus organizuojama Atvirų durų diena. Minėto renginio metu bus apžvelgti visi naujausi priėmimo reikalavimai, stojant į Pasieniečių mokyklą. Kviečiame visus pageidaujančius mokytis Pasieniečių mokykloje, jų artimuosius ir kitus svečius apsilankyti renginyje.

Pasieniečių mokykla yra profesinė mokymo įstaiga, rengianti kvalifikuotus pasieniečius VSAT padaliniams, besirūpinanti pareigūnų mokymu, jų kvalifikacijos tobulinimu. Ji yra įsikūrusi Medininkuose, Vilniaus rajone. Čia kursantams yra sudarytos puikios mokymosi ir buities sąlygos. Mokykloje mokslai trunka 1,5 metų. Mokyklos kursantai aprūpinami uniformine apranga, apgyvendinami bendrabutyje, Lietuvos Vyriausybės nustatyta tvarka gauna stipendiją (vidutiniškai apie 480 Lt). Sėkmingai baigusiems mokyklą asmenims išduodami kvalifikacijos pažymėjimai, profesinio mokymo pažymėjimai, kompetencijų įvertinimo pažymėjimai ir kiti pažymėjimai, jiems suteikiama pasieniečio profesinė kvalifikacija. Pagal Stojimo į vidaus tarnybą sutartį visi absolventai įdarbinami VSAT padaliniuose. Be to, sėkmingai baigę mokslus, jie gali iškart stoti į ištęstinių bakalauro studijų II–ą kursą M. Romerio universiteto Viešojo saugumo fakultete ir mokytis pagal teisės ir valstybės sienos apsaugos programą.

Norintiems mokytis ir įgyti pasieniečio profesiją daugiau informacijos apie Pasieniečių mokyklą ir atrankas galima rasti interneto tinklalapiuose, adresais: www.pasienietis.lt, www.pasienis.lt.

Mokyklos viršininkas pulkininkas Vytautas Strolia

Viešųjų ryšių vyriausioji specialistė Dangutė Kivilšienė, (8 5) 21 98 207, el. p. dangute.kivilsiene@vsat.vrm.lt

Uncategorized , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra