Pasieniečių mokykla atvers duris jaunimui besidominčiam pasieniečio profesija

Autorius: Data: 2011-04-21, 16:59 Spausdinti

2011 m. balandžio 27-ąją, trečiadienį, Pasieniečių mokykla Medininkuose kviečia ir laukia jaunuolių, besidominčių pasieniečio profesija.

Mokykloje Atvirų durų dienos renginiai vyksta kasmet. Jau nuo 10 val. ryto jaunuoliai gali atvykti ir mokyklos rikiuotės aikštėje galės stebėti mokykloje besimokančių kursantų rikiuotės užsiėmimą.

Oficialus renginio atidarymas mokyklos amfiteatrinėje auditorijoje prasidės 11 val. Čia mokyklos vadovai sveikins susirinkusių jaunuolių būrį. Čia besidomintiems bus pristatoma pasieniečio profesija ir bendri priėmimo į mokyklą, atrankos reikalavimai.

Vėliau visi norintys galės pasirinkti pažintinę ekskursiją po mokyklą, o turintys mažiau laiko arba jau nekartą apsilankę mokykloje svečiai galės savarankiškai leisti laiką mokyklos rikiuotės aikštėje. Čia vyks pažintiniai renginiai.

Į renginį atvyks Vilniaus rinktinės pasieniečiai, kurie pademonstruos profesionalų mobilų patrulį su amunicija bei ekipuote. Specialios paskirties būrio pasieniečiai džiugins visus susirinkusius specialiai paruoštais rodomais koviniais pratimais.

Kinologai su tarnybiniais šunimis parodys pažintinę programą. Čia susirinkusiems kinologai pasakos apie kinologų darbą, kokie yra svarbūs tarnybiniai šunys saugant Lietuvos Respublikos valstybės sieną. Taip pat kinologai pademonstruos tarnybinių šunų bendras paklusnumo komandas. Svečiai galės pamatyti, kad šuo gali būti ne tik draugas, bet ir dirbti labai svarbų darbą, saugant valstybės sieną, sulaikant nusikaltėlius ir pažeidėjus.

Pasieniečių svečiai galės susipažinti su tarnyboje naudojama ginkluote, transporto priemonėmis, galės apžiūrėti ir pačiupinėti ginklus.

Rikiuotės aikštėje prie informacinių stendų visi Atvirų durų dienos lankytojai – abiturientai, vyresniųjų klasių moksleiviai ir juos lydintys šeimos nariai – galės domėtis priėmimo sąlygomis, kursantų aprūpinimo ir išlaikymo sąlygomis, suteikiamomis socialinėmis garantijomis, atranka į mokyklą, kursantų laisvalaikiu, visuomenine ir sportine veikla. Į visus šiuos ir kitus rūpimus klausimus lankytojai gaus atsakymus.

Taip pat renginio metu visiems pasieniečių svečiams koncertuos Vidaus reikalų ministerijos reprezentacinis pučiamųjų orkestras. Besiklausant koncerto bus galima pasivaišinti pasienietiška koše ir arbata.

Šiemet viena iš renginio naujovių ta, kad visi pageidaujantys daugiau susipažinti su profesiniais dalykais jaunuoliai galės nuo 13. val. stebėti ir pasiklausyti paskaitos apie Valstybės sienos apsaugos taktiką.

Panašūs renginiai šiais metais jau vyko ir pasieniečių užkardose. Tai išties naudinga ir suteikia besidomintiems daug reikalingos informacijos apie mokyklą, padeda apsispręsti, o linksmi jaunuolių veidai įkvepia kuo rimčiau kibti į mokslus ir greičiau papildyti pareigūnų gretas. Be to, tai puiki proga susipažinti su vieta, kurioje planuoja mokytis.

Mokyklos viršininko pavaduotojas l. e. mokyklos viršininko pareigas pulkininkas leitenantas Ričardas Nariūnas

Bendrojo skyriaus Organizacinio poskyrio vyriausioji specialistė Dangutė Kivilšienė, (8 5) 219 82 07, el. p. dangute.kivilsiene@vsat.vrm.lt

Mokyklos, mokytojai , , , , ,Susiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra