Pasaulinę sveikatos dieną – „Auksinės mediko širdies“ apdovanojimai

Autorius: Data: 2011-04-07 , 15:44 Spausdinti

2011 m. balandžio 7 d. Vilniaus rotušėje vyko iškilmingas Pasaulinės sveikatos dienos minėjimas.

Septyniems labiausiai pasižymėjusiems sostinė medicinos darbuotojams ir sveikatos įstaigų vadovams tradiciškai buvo įteikti „Auksinės mediko širdies“ apdovanojimai bei 35 Vilniaus mero padėkos.

„Auksinės mediko širdies“ nominacijos buvo skiriamos vadovams už įstaigos darbo organizavimą teikiant paslaugas pacientams, paslaugų kokybiškumą, palankių darbo sąlygų sudarymą, iniciatyvumą, bendradarbiavimą su darbuotojais ir kolegomis. Gydytojai ir slaugytojai apdovanoti už pasiekimus profesijos srityje, nuoširdų atsidavimą darbui, nepriekaištingą paslaugų teikimą pacientui, nuolatinį žinių gilinimą bei atnaujinimą, bendradarbiavimą su kolegomis dalijantis žiniomis ir patirtimi, novatoriškų idėjų siūlymą ir įgyvendinimą.

Šventėje dalyvavo Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos atstovai, Vilniaus miesto meras Raimundas Alekna, Vilniaus miesto savivaldybės atstovai, sveikatos priežiūros įstaigų vadovai ir darbuotojai.

Erika Giedraitytė, Rinkodaros ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė, Konstitucijos pr. 3, LT-09601 Vilnius, tel. 211 27 69, el. p. vrt@vilnius.lt, http://www.facebook.com/vilnius.lt

Lietuva , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra