Pasaulinę kultūros dieną Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis dėkojo krašto bičiuliams

Autorius: Data: 2019-04-16 , 16:23 Spausdinti

Pasaulinę kultūros dieną Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis dėkojo krašto bičiuliams

 

Meras Virginijus Komskis suvenyrinę knygą įteikė Birutei Servienei

 

Rita VIDRAITĖ, Pagėgiai, www.voruta.lt

Balandžio 15 dieną, Pasaulio kultūros dieną, kuri skirta paskatinti saugoti visos žmonijos kultūrines vertybes, savivaldybės meras Virginijus Komskis dėkojo Pagėgių krašto bičiuliams, kurie savo veikla prisideda prie Mažosios Lietuvos kultūros ir tradicijų saugojimo ir puoselėjimo.

Aukščiausias savivaldybės mero įvertinimas, suvenyrinė „Amžinosios Rambyno kalno knygos“ kopija (miniatiūra) įteikta asmenims, kurie savo asmeniniu indėliu prisideda prie savito šio krašto kultūros bei istorijos puoselėjimo.

Meras Virginijus Komskis (kairėje) padėką įteikė Algirdui Šumskiui

Kraštietei Birutei Servienei, Salos etnokultūros ir informacijos centro Rusnėje direktorei, šis apdovanojimas įteiktas už Mažosios Lietuvos istorijos puoselėjimą, saugant ir perduodant gyvąsias tradicijas bei nuoširdžią nenutrūkusią draugystę su Pagėgių kraštu.

Meras Virginijus Komskis (dešinėje) suvenyrinę knygą įteikė Sigitui Šamborskiui

Karaliaučiaus lietuvių bendruomenės pirmininkui Sigitui Šamborskiui suvenyrinė knyga įteikta už nuoširdų ilgametį rūpinimąsi Karaliaučiaus krašto lietuvių bendruomene, už lietuvybės puoselėjimą ir krašto istorijos, kultūros ir tradicijų saugojimą, už draugystės tiltus šiapus ir anapus Nemuno.

Istorikui, enciklopedininkui, Mažosios Lietuvos istorijos ir lietuvių tautinio atgimimo spaudos tyrinėtojui Algirdui Matulevičiui knyga įteikta už iki šiol skiriamą dėmesį Mažajai Lietuvai, už viso gyvenimo indėlį, skirtą istorijos ir kultūros tyrinėjimui.

Meras Virginijus Komskis (dešinėje) suvenyrinę knygą įteikė dr. Algirdui Matulevičiui

Simbolinę padėką už nuoširdų ilgametį bendradarbiavimą ir dalyvavimą Joninių šventėje ant Rambyno kalno, už chorinės muzikos skatinimą ir puoselėjimą apdovanotas Klaipėdos miesto chorinės bendrijos „Aukuras“ vadovas Algirdas Šumskis.

Meras Virginijus Komskis padėką įteikė nacionalinio Lietuvos istorijos laikraščio „Voruta“ redakcijos kolektyvui. Iš kairės: Juozas Vercinkevičius, Irma Stadalnykaitė, Jolanta Zakarevičiūtė, Rita Vidraitė, Stanislava Žuravska, Virginijus Komskis. Antano Ikasalos nuotr.

Taip pat simboline padėka apdovanotas nacionalinio Lietuvos istorijos laikraščio „Voruta“ redakcijos kolektyvas už nuoširdų ilgametį bendradarbiavimą, už dėmesį bei meilę Mažajai Lietuvai ir Pagėgių kraštui. Šio laikraščio redaktoriui Juozui Vercinkevičiui „Amžinosios Rambyno kalno knygos“ kopija įteikta 2018 metais „Sueigos pas Martyną Jankų“ metu.

Autorės nuotr.

Kultūra , , , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra