„Pasakų traukinys“ kvietė skaityti ir mylėti knygą

Autorius: Data: 2013-01-21 , 10:45 Spausdinti

Sekmadienis, 2013 m. sausio 20 d. (Vilnius)

Prezidentūroje vaikus ir jų tėvelius į popietę pakvietė meilę knygai ir skaitymui skatinanti nuotaikinga, dinamiška ir interaktyvi skaitymo balsu ir muzikos pamoka ikimokyklinio amžiaus vaikams, pradinukams ir vaikučių tėveliams „Pasakų traukinys“.

Pasakų traukinio“ keleiviai apsilankė stebuklinių pasakų karalystėje, smalsučių miestelyje, minklių pinklių labirinte, skambiųjų dainelių aikštėje. Stotelėse buvo skaitomos įvairių tautų, rašytojų sukurtos pasakos, istorijos, smagūs eilėraštukai, dainuojamos dainelės, menamos mįslės, minklės, užduodami klausimai apie knygas.

Mažojo Princo fondo“ iniciatyvos „Visa Lietuva skaito vaikams“ ambasadorė, etnomuzikologė, TV laidų vedėja Loreta Sungailienė pasakojo apie skaitymo balsu naudą vaiko emocinei sveikatai ir raidai bei perskaitė ištrauką iš Antuano de Sent-Egziupery „Mažojo princo“.

Traukinį iš vienos literatūrinės-muzikinės stotelės į kitą lydėjo smagios kompozitoriaus Vaido Lengvino kūrybos dainos.

Daugiau informacijos apie iniciatyvą „Visa Lietuva skaito vaikams“ ir skaitymo balsu vaikams naudą, būdus galima rasti interneto svetainėje www.visalietuvaskaitovaikams.lt.

Prezidentės spaudos tarnybos ir Martyno Ambrazo nuotr.

Prezidentės spaudos tarnyba

www.lrp.lt

Prezidentūra , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra