Parodoje „Mokymasis. Studijos. Karjera 2012“ pristatoma kario profesija

Autorius: Data: 2012-02-01 , 09:30 Spausdinti

2011 m. vasario 2–4 dienomis Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos ir kelių Lietuvos kariuomenės padalinių atstovai dalyvauja tarptautinėje žinių ir išsilavinimo parodoje „Mokymasis. Studijos. Karjera 2012“, kuri vyksta Lietuvos parodų ir konferencijų centre „Litexpo“.

Parodos metu moksleiviai ir jaunimas turės galimybę susipažinti karininkų kalvės, Lietuvos karo akademijos, aktualijomis ir priėmimo sąlygomis. Parodoje bus pristatyti baziniai kariniai mokymai ir tarnyba Krašto apsaugos savanorių pajėgose (KASP). Taip pat besidomintys turės galimybę susipažinti su įvairiomis karinėmis specialybėmis bei ginkluote.

„Visų pirma, parodos lankytojai turės galimybę pabendrauti su kariais ir kariūnais apie šią profesiją bei atranką, o taip pat pamatyti šiandieninės kariuomenės ginkluotę – sprogmenų nukenksminimo robotą,  priešlėktuvinės gynybos sistemas ir prieštankinius ginklus“, – sakė Krašto apsaugos savanorių pajėgų štabo atstovė Giedrė Kazlauskienė. Pasak jos, tradiciškai karininko ir kario profesija pritraukia gausų besidominčiųjų būrį. 

Pirmąją parodos dieną Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono kariai pristatys sprogmenų nukenksminimo robotą. Antrąją parodos dieną Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo motorizuotų pėstininkų bataliono kariai demonstruos prieštankinę sistemą „Javelin“, o paskutinę parodos dieną Oro gynybos bataliono kariai – priešlėktuvines sistemas „Stinger“ ir „RBS“. Taip pat su moksleiviais bendraus KASP atstovai.
   
Šių metų parodos akcentas – kūrybiškas mokymasis, kuris padeda žinių siekimą paversti įdomiu procesu, ugdančiu pasitikėjimą savimi, skatinančiu keisti pasaulį, drąsiai priimti sprendimus, mąstyti pozityviai.
 
Tradiciškai parodoje galima susipažinti su karjeros planavimu, personalo atranka ir įdarbinimo paslaugomis. Parodoje kalbama apie tai, ką dirba žmonės, kuriuos lydi sėkmė, kodėl svarbu rinktis pačiam, kaip rasti savo gyvenimo kelią, planuoti karjerą.

Laimio Bratiko nuotr.

www.kam.lt

Kariuomenė , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra