Parodoje „EXPO Aukštaitija 2011“ – muitinės veiklos pristatymas ir konfiskuotų prekių aukcionas

Autorius: Data: 2011-09-29 , 14:10 Spausdinti

2011 m. rugsėjo 30 d. – spalio 2 d. Lietuvos muitinė dalyvaus tradicinėje Panevėžyje vykstančioje tarptautinėje parodoje „Expo Aukštaitija 2011“ (Panevėžys, Parko g. 12, Cido arena).

Jau ketvirtą kartą šioje parodoje Lietuvos muitinei atstovaujančių Kauno teritorinės muitinės pareigūnų įrengtame stende – kontrabandos ir jos slėptuvių pavyzdžiai, CITES konvencijos saugomų nykstančių pasaulio augalų ir gyvūnų ar dirbinių iš jų dalių pavyzdžiai, konfiskuotų garsių prekių ženklų klastotės.

Taip pat Muitinės stendo lankytojai galės susipažinti su muitinės mobiliųjų grupių automobiliuose įdiegta įranga, o rugsėjo 30 d. nuo 16 val. juos džiugins muitinės kinologai su savo augintiniais.

Muitinės dalyvavimo parodoje akcentas, nuolat sutraukiantis būrius dalyvių ir smalsuolių, – net du muitinės konfiskuotų prekių aukcionai, vyksiantys rugsėjo 30 ir spalio 1 dienomis. Aukcionuose bus parduodami laikrodžiai, radijo imtuvai, magnetolos, net 3 automobiliai bei kitos muitinės pareigūnų konfiskuotos prekės. Aukcionų pradžia – 13 val.

Susipažinti su visomis parodos metu vyksiančiuose aukcionuose parduotomis prekėmis galima Lietuvos muitinės interneto puslapyje adresu:

http://www.cust.lt/web/guest/skelbimai/aukcionai/aukcionas?p_p_id=EXT_WPLISTPOSTS&p_p_lifecycle=0&_EXT_WPLISTPOSTS_obj_id=0922a1af800b7d62

Maloniai kviečiame žiniasklaidos atstovus aplankyti Lietuvos muitinės renginius parodoje „Expo Aukštaitija 2011“.

Panevėžys , , , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra