Paroda „Tylūs atradimai“

Autorius: Data: 2013-09-12 , 10:00 Spausdinti

2013 m. rugsėjo 13-28 d. Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje (Trakų g. 10, Vilnius) veiks paroda „Tylūs atradinai“.

Atidarymas š. m. rugsėjo 13 d., penktadienį, 13 val.

Spalio 25 d. – lapkričio 15 d. ši paroda bus eksponuojama Aleksandro Puškino vardo viešojoje bibliotekoje (Minskas).

Atidarymas š. m. spalio 25 d., penktadienį, 13 val.

2013 m. liepos mėnesį Lietuvos šeimų, auginančių kurčius ir neprigirdinčius vaikus, bendrija „Pagava“ organizavo Trakų rajone vykusią kūrybinę stovyklą kurtiems ir neprigirdintiems vaikams ir jaunimui, jų broliams bei seserims iš Lietuvos ir Baltarusijos.

Savaitei susibūrę stovyklos dalyviai stengėsi per meninę veiklą susipažinti ir pabandyti atskleisti Lietuvos kultūrinio paveldo grožį.

Pagrindinė stovyklos ašis buvo meno užsiėmimai. Jų metu stovyklautojai piešė apylinkes, portretus, dienos įspūdžius, turėjo galimybę susipažinti su įvairiomis technikomis ir medžiagomis. Jauniesiems menininkams padėjo dailininkai Dmitrijus Jermilovas iš Baltarusijos ir Silvana Hacking iš Lietuvos. Įkvėpimo savo paveikslams ir žinių apie Lietuvos kultūrinį paveldą autoriai sėmėsi išvykose į Vilnių ir Senuosius Trakus. Vilniuje stovyklautojai aplankė Gedimino bokšto muziejų ir neseniai atvertus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės Valdovų rūmus, o „Pylimo“ galerijoje susipažino su žymių Lietuvos menininkų darbais. Trakuose buvo organizuota ekskursija į Trakų pilį ir Užutrakio dvaro sodybą. Išvykų metu jaunieji dailininkai piešė Vilniaus ir Trakų pilį ir apylinkes.

Kūrybinės stovyklos rezultatas – autorinių darbų kolekcija ir paroda „Tylūs atradimai“. Paveikslai perteikia emocinę dalyvių nuotaiką ir individualų braižą. „Tylūs atradimai“ atspindi vidinę autorių būseną ir originalią Lietuvos dailininkų kūrinių bei istorinių Vilniaus ir Trakų paminklų interpretaciją.

Projektas finansuojamas iš Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos lėšų.

Maloniai kviečiame

Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra