Paroda „Lietuvos Didžioji Kunigaikštystė senojoje kartografijoje“

Autorius: Data: 2013-11-25 , 13:46 Spausdinti

Vytauto Didžiojo karo muziejuje (K. Donelaičio g. 64, Kaunas) maloniai kviečiame susipažinti su nauja paroda „Lietuvos Didžioji Kunigaikštystė senojoje kartografijoje“, kurioje išvysite senuosius Lietuvos istorijos liudytojus ir kultūros dokumentus.

Jie – universalūs, juose atsispindėjo ir gamtos, ir visuomenės reiškinių raida bei dėsningumai. Jų paskirtis ne tik informacinė, bet ir estetinė. Kilnojamojoje parodoje eksponuojami muziejaus fonduose sukaupti kartografiniai kūriniai, supažindinantys visuomenę su pirmuoju originaliu 1613 m. Amsterdame išleistu Mikalojaus Kristupo Radvilos Našlaitėlio Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės žemėlapiu ir kitais žymių XVI–XVIII a. Nyderlandų, Vokietijos, Italijos, Prancūzijos, Lenkijos kartografų darbais.

Parodos autorė – Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės karybos istorijos ir archeologijos skyriaus vyresnioji muziejininkė Virginija Gureckienė. Dailininkė Rasa Gumbrevičienė.

Paroda veiks iki 2013 m. gruodžio 2 d.

Regina Rajeckienė, Vytauto Didžiojo karo muziejaus Edukacijos ir informacijos skyriaus Informacijos poskyrio vedėja, tel. (8 37) 20 87 51, el. p.: regina.rajeckiene@kam.lt

Vytauto Didžiojo karo muziejus , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra