Pareiškimas dėl Viktor Uspaskich referendumo

Autorius: Data: 2010-01-10 , 07:33 Spausdinti

Turtingiausias Seimo narys Viktor Uspaskich, Kėdainių suverenas, įsigeidė turėti savo seimą. Jam ankšta viename rajone. Savo tvarką jis nori įvesti visoje Lietuvoje. Šiam tikslui V. Uspaskich  organizuoja referendumą, pasisamdęs keletą tūkstančių parašų rinkikų, daugiausia jo vadovaujamos Lietuvos verslo darbdavių konfederacijos (LVDK) darbuotojų. Jei išrinktas į V. Uspaskich seimą asmuo jo neklausys, o balsuos pagal savo sąžinę, jis organizuos neklusniojo atšaukimą.
Pasirodo Lietuvoje dabar tai nėra sunku, jei turi pinigų ir gali su Maskvos “specialistų” pagalba sukurti reikiamą “technologiją” ar “mechanizmą”. Gal ir kurti nereikia. Referendumo iniciatorių siūloma tvarka Lietuvoje buvo 1990-1992 m., iki Lietuvos Respublikos Konstitucijos įsigaliojimo. Tos tvarkos rezultatas buvo Aukščiausiosios Tarybos – Atkuriamojo Seimo subyrėjimas ir LDDP vienvaldystė. Jei šis referendumas pavyktų, tai Lietuvą valdytų vienintelė “Rusiškų pinigų” partija. Lietuva vykdytų ne savo, o Rusijos politiką. Lietuviškos politinės partijos būtų sunaikintos, jos netektų vystymosi ir stiprėjimo pagrindo.
V. Uspaskich akcijoje dalyvauja grupė jau pagarsėjusių referendumininkų, tokių kaip Rolandas Pavilionis, Ramūnas Karbauskis, Alfredas Pekeliūnas, Danuta Suboč, Julius Veselka ir kiti. Kai kurie iš jų organizuoja jau kelintą antivalstybinį referendumą (perversmą). Ačiū Dievui, vis nesėkmingai. Žmonės pažįsta tuos paukščius ne iš jų dažytų plunksnų, o iš jų giesmių prieš demokratinę, parlamentinę Lietuvą. Vien organizatorių pavardės turėtų mastančius Lietuvos žmones atgrasinti nuo šio referendumo. Juolab, kad jis organizuojamas referendumo dėl stojimo į Europos Sąjungą kampanijos metu, stengiantis jai pakenkti. Vienu šūviu norima nušauti du zuikius. Tai gudrūs priešų spąstai.
Kviečiame visus buvusius tremtinius, politinius kalinius, Laisvės kovų dalyvius, partizanus, visus Lietuvos žmones atmesti eilinę Rusijos žvalgybos klastą, nesirašyti dėl V. Uspaskich referendumo.
Priimta Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Tarybos konferencijoje 2003 m. vasario 22 d.

Sena VorutaComments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra