Pareiškimas dėl Seimo nario G. Songailos

Autorius: Data: 2011-04-28 , 15:05 Spausdinti

Pareiškimas dėl Seimo nario G. Songailos

2011 m. balandžio 27 d., trečiadienį, vieno balso persvara TS-LKD Priežiūros komitetas iš  TS-LKD narių pašalino Tautininkų frakcijos pirmininką, Seimo narį Gintarą Songailą.

G. Songaila buvo apkaltintas veikimu prieš TS-LKD politiką, nes aktyviai priešinosi partijos pirmininko sumanymui Vilniaus miesto savivaldybės taryboje sudaryti koaliciją su Valdemaro Tomaševskio bloku. Atkreiptinas dėmesys, kad šiai TS-LKD principinėms vertybėms ir programai prieštaraujančiai koalicijai nepritarė net 4 TS-LKD Vilniaus skyriai.

Balandžio 28-ąją į svarbiausią TS-LKD struktūrą, per kurią Tėvynės Sąjunga įgyvendina savo svarbiausias vertybes ir programines nuostatas valstybės mastu – į Seimo TS-LKD frakciją – priimtas naujas narys Rokas Žilinskas, iki šiol pagarsėjęs savo elgesiu ir nuostatomis priešingomis TS-LKD vertybėms šeimos politikos bei dorovinės klausimais.

Atsižvelgiant į šiuos prieštaringus partijos vadovybės bei jai lojalaus Priežiūros komiteto sprendimus, taip pat atsižvelgiant į tai, kad Priežiūros komitetas iš partijos neseniai yra pašalinęs apie buvusio Vilniaus mero Viliaus Navicko neteisėtą veiklą prabilusį Vilniaus savivaldybės kontrolierių Šarūną Skučą, taip pat atsižvelgiant į tai, kad Priežiūros komitetas nesiima jokių priemonių prieš neseniai Alytaus vicemerui Dobilui Kurtinaičiui STT pareikštus įtarimus dėl galimų korupcinių veiksmų, nes D. Kurtinaitis, kaip ir V. Navickas, pasižymėjo lojalumu partijos pirmininkui, su apgailestavimu tenka konstatuoti, kad TS-LKD vadovybei ir jam pavaldžiam Priežiūros komitetui svarbiausia vertybe liko ne partijos programinių siekių laikymasis, o tik lojalumas partijos pirmininkui.

TS-LKD Politikos komiteto narys Ričardas Garuolis

Nuotraukose:

1. G. Songaila (Šarūno Mažeikos nuotr.)

2. R. Žilinskas

Tėvynės Sąjunga , , , , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra