Parama Vilniaus krašto lietuviškoms mokykloms

Autorius: Data: 2010-01-10 , 07:33 Spausdinti

Iki šiol nelikviduoti Vilniaus krašto okupacijos padariniai. Lietuviai patriotai morališkai ir materialiai palaiko įvairių problemų turinčias Vilniaus krašto lietuviškas mokyklas.

Moksleivių darbų konkursui „Vilniaus kraštas – mūsų valstybės centras“ nuolatinis „Vorutos“ skaitytojas, anykštėnas Kazys Rožanskas skyrė 1 000 litų. Moksleivių darbų konkursas dabar vyksta kas dveji metai apie vasario 16 d., visi darbai yra premijuojami. Konkursas gali vykti tik dosnių aukotojų lėšomis. Keliskart konkursą yra parėmęs ir Alfredas Bražys iš Toronto.

Kazys Rožanskas Vilniaus krašto lietuviškoms mokykloms remti stengiasi įkurti ir savo fondą.

Pagerbdama vyro Juozo Gaspero atminimą, mirusio š. m. balandžio 10 d., Vilniaus krašto lietuvių sąjungos pirmininkė Vanda Gasperienė Ūsionių J. Leko sekmadieninei ir kitoms mokykloms paaukojo 350 dol. A. A J. Gasperas buvo kilęs iš N. Strūnaičio (Švenčionių r.).

Užjausdami vis labiau Lenkijos persekiojamas Seinų krašto lietuviškas mokyklas savo etninėse žemėse ir pagerbdami A. A. Teofilės Rymantienės atminimą, Genė ir Jonas Miglinai skyrė 100 dol. Jie mokyklas parėmė jau kelis kartus ir tai yra svari pagalba.

Sena VorutaComments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra