Parama nuo pirmojo Valdovų rūmų vardo gaminio viršijo 100 000 litų

Autorius: Data: 2010-01-10 , 07:33 Spausdinti

Valdovų rūmų vardas Lietuvos gyventojams primena ne tik istorinį atstatymą sostinės širdyje, bet ir vieną iš populiariausių paramos gaminių – šokoladinių saldainių rinkinį. Puikios lauktuvių dovanos ar šaunios šventės gardumyno Lietuvoje jau nupirkta per 120 000 dėžučių.
Pirmasis Valdovų rūmų vardo paramos gaminys – šokoladinių saldainių rinkinys „Valdovų rūmai“ Lietuvos visuomenei buvo pristatytas 2001 m. kovo 11 dieną. 2001 m. šį saldainių rinkinį Pramonininkų konfederacija apdovanojo metų gaminio medaliu. UAB „Rūta“, skirdama rūmų atstatymui 10 procentų nuo kiekvieno šokoladinių saldainių rinkinio, į Valdovų rūmų paramos fondo sąskaitą pervedė jau per 100 000 Lt.
Šokoladinių saldainių rinkinys „Valdovų rūmai“ yra pirmasis bendras saldainių fabriko ir Valdovų rūmų paramos fondo projektas. Po metų buvo pristatytas antrasis paramos gaminys – dviejų skonių pieniniai šokoladėliai „Barbora Radvilaitė“ ir „Žygimantas Augustas“. Kiekvieno šokoladėlio pakuotėje pirkėją nustebina rašteliai su žymiosios poros meilės istorijos faktais.
„Kaip savo meilės įrodymą Žygimantas Augustas užrašė Barborai Radvilaitei turtingas valdas: Kauną, Rumšiškes, Merkinę ir Alytų su visais priklausiniais, Darsūniškį, Birštoną, Žiežmarius, Žaslius, Stakliškes, Karmėlavą, Vilkiją, Veliuoną, Skirsnemunę, Raseinius ir Jiezną.“ –Tai vienas iš daugelio pirkėjui paruoštų siurprizų.
Atminkime Algirdo Gluodo žodžius: „atstatykime Lietuvos valdovų rūmus, kol dar rusena tautinio atgimimo dvasia.“
UAB „Rūta“ direktorius Algirdas Gluodas – pirmasis verslininkas, atsiliepęs į fondo raginimą pasiūlyti visuomenei kuo įdomesnių ir įvairesnių būdų paremti istorinį rūmų atstatymą.
Nuotraukoje: (iš kairės) Pilių tyrimo centro „Lietuvos pilys“ direktorius Eduardas Kauklys ir UAB „RŪTA“ direktorius Algirdas Gluodas Valdovų rūmų atstatymo darbų aikštelėje

Sena VorutaComments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra