Panevėžys ketina įamžinti J. Miltinio dramos teatro menininkų atminimą

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

Panevėžyje ketinama įamžinti iškilių Juozo Miltinio dramos teatro menininkų atminimą.
 
Ketvirtadienį (2010 09 09) į posėdį susirinksianti miesto taryba turėtų svarstyti klausimą dėl Kazimiero Vitkaus, Stepono Kosmausko, Henrikos Hokušaitės-Kosmauskienės, Margaritos Kosmauskaitės, Vyganto Kosmausko ir Alberto Stepankos atminimo įamžinimo.
 
Atminimo lentelės su teatralų vardais atsirastų Laisvės aikštėje ir Ramygalos gatvėje.
 
„J. Miltinio dramos teatras 2010 metais švęs garbingą teatro įkūrimo 70-metį ir jau pagamintos atminimo lentos menininkams aktoriams: J. Miltiniui, Vaclovui Blėdžiui, Broniui Babkauskui, Gediminui ir Mykolui Karkoms. Tai būtų tęstinis aktorių įamžinimo procesas“, – teigiama sprendimo projektą lydinčiuose dokumentuose.
 
Juose taip pat nurodoma, kad šių metų gegužės ir rugpjūčio pabaigoje su prašymu pagaminti dvi atminimo lentas yra kreipęsi J. Miltinio dramos teatro vadovai.
 
Pasak savivaldybės, nusprendus įrengti dvi atminimo lentas, būtų panaudotos Urbanistinės plėtros programoje numatytos lėšos skirtos Europos paveldo dienoms.
 
Klausimas dėl teatralų atminimo įamžinimo įtrauktas į rugsėjo 9-ąją numatyto tarybos posėdžio darbotvarkę. Planams yra pritarusi Žymių žmonių, istorinių datų, įvykių įamžinimo Panevėžio mieste komisija.
 
www.lrytas.lt

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra