Panevėžyje prasideda paskaitų ciklas „Lietuvos veidas: tautos vertybės, principai ir tradicijos“

Autorius: Data: 2011-09-30 , 11:22 Spausdinti

Panevėžio kraštotyros muziejus, Panevėžio kolegija ir Aukštaitijos savišvietos akademija pradeda vykdyti projektą – paskaitų ciklą „Lietuvos veidas: tautos vertybės, principai ir tradicijos“.

Projektu siekiama pateikti klausytojams aktualias nūdienos problemas, gilinti tapatybės ir pilietiškumo vertės supratimą. Paskaitų temos paskatins klausytojus įsigilinti į šių dienų aktualijas, jas atskleidžiant istorijos ir tradicijų tęstinumo kontekste, įtrauks į diskusijas. Ciklą sudarys 4 paskaitos, skaitomos 2011 m. spalio-gruodžio mėnesiais. Lektoriai – autoritetingi Lietuvos universitetų dėstytojai, mokslininkai ir pedagogai. Pirmąją paskaitą tema ,,Tautos vertybės ir emigracijos patirtys“ skaitys Kauno VDU profesorė Irena Buckley (Skurdenienė). Kituose suitikimuose su panevėžiečiais dalyvaus Kęstutis Girnius, istorikas, filosofijos daktaras, politikos apžvalgininkas, Egidijus Aleksandravičius, VDU habilituotas daktaras, profesorius bei „Šimtą klausimų ir atsakymų apie Lietuvos istoriją“ pristatysiantis Juozas Brazauskas, Panevėžio K. Paltaroko gimnazijos mokytojas ekspertas.

Pirmoji paskaita – susitikimas su profesore Irena Bukley (Skurdeniene) įvyks š. m. spalio 1 d. 12 val. Panevėžio kraštotyros muziejuje (Vasario 16-osios g. 23).

Išsamesnė informaciją apie paskaitas yra skelbiama organizatorių interneto svetainėse: www.paneveziomuziejus.lt, www.panko.lt

Panevėžio kraštotyros muziejaus parengtą projektą – paskaitų ciklą remia Panevėžio miesto savivaldybės Kultūros ir meno projektai.

Daugiau informacijos: Raimonda Monkevičiūtė, Ryšių su visuomene ir lankytojų aptarnavimo sp., Panevėžio kraštotyros muziejus, Vasario 16-osios g. 23, tel.: 8-45 596181

Panevėžio kraštotyros muziejus , , ,



Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra