Panevėžyje – lietuviško kino dienos

Autorius: Data: 2011-11-05 , 09:04 Spausdinti

2011 m. lapkričio 4 d. kino centre „Garsas“ vyko lietuviško kino dienų atidarymas. Kino mėgėjai turėjo galimybę gyvai pabendrauti su filmų kūrėjais: filmo „Raminas“ režisieriumi Audriumi Stoniu bei filmų „Pavergtųjų sukilimas“ ir „Nežinomi didvyriai“ režisieriumi Algiu Kuzmicku.

Naujausias A. Stonio filmas „Raminas“ – 33-iojo Tarptautinio Maskvos kino festivalio konkursinėje dokumentinių filmų programoje pateko tarp 7 geriausiųjų iš įvairių šalių atrinktų kūrinių. Antrasis atidarymo filmas „Mocarto obuoliai“ (rež. Aloyzas Jančoras) – tai ilgamečio Lietuvos kamerinio orkestro dirigento, profesoriaus Sauliaus Sondeckio portretas. Filme atskleidžiamas ne tik kūrybinis, bet ir asmeninis gyvenimas.

Lapkričio 4-10 dienomis bus rodomi naujausi 2010-2011 metais sukurti filmai – vaidybiniai, dokumentiniai, ilgo bei trumpo metražo.

Lapkričio 8 d. 18 val. kino centro „Garsas“ žiūrovai turės galimybę pabendrauti su rašytoju, kino režisieriumi, bardu Vytautas V. Landsbergiu. Jis pristatys dokumentinius filmus „Partizano žmona“ bei „Baladė apie Daumantą“. „Partizano žmona“ – tai pasakojimas apie legendinio partizanų vado Juozo Lukšos-Daumanto žmoną Nijolę Bražėnaitę ir tragišką jų meilę. „Baladė apie Daumantą“ – poetinis-dokumentinis atsiminimų filmas apie Lietuvos partizanų kovas prieš Sovietų okupaciją pokario metais, bei partizanų vadą Juozą Lukšą-Daumantą.

Į šiuos renginius žiūrovams su gėlėmis įėjimas nemokamas

Ryšių su visuomene skyriaus ir kino centro „Garsas“ inf.

Panevėžys , , , , , , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra